• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Za krótka pochwa?!

Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Pochwy są naprawdę różne i od rozgrzania też dużo zależy, ale nieraz się nie da mimo niego . Np. Moja partnerka ma krótką, nawet po dobrym rozgrzaniu w trakcie seksu w kilku pozycjach muszę się ograniczać z wpychaniem, bo sprawia to jej ból. No w pozycji na jeźdźca. A ja mam zdecydowanie średnie przyrodzenie, ok 14-15 cm.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Mam wielki problem, mój chłopak ma członka długości 17 cm, czyli nie jest to żaden "olbrzym", a nie mieści się cały w mojej pochwie. I bardzo dużo brakuje, wchodzi około 10 cm...Nie wiem dlaczego tak się dzieje, nie może być mowy o stresie albo zbyt małym nawilżeniu, wszystko jest ok, tylko pochwa jakaś krótka :( Może ktoś wie, czy to normalne, albo jak zaradzić? Bardzo chcielibyśmy, aby on wszedł we mnie głębiej.
To normalne, pochwa jest różnej długości. Mierzy się długość jak kupuje się kubeczki menstruacyjne. W czasie podniecenia pochwa się wydłuża (macica podnosi do góry).
 
Mężczyzna

witek

Cichy Podglądacz
Lekarz który po badaniu stwierdza tylko stan faktyczny, a nie szuka rozwiązania problemu to moim zdaniem taki trochę niedouczony lekarz. Dlatego idż do innego lekarza ginekologa a moze i do seksuologa i na pewno jakaś porada da efekty. Również na tej stronie można czegoś dobrego się dowiedzieć. Szkoda czasu, seks daje człowiekowi taką chęć do życie i szkoda tego czasu zmarnować. Powodzenia!
 

Halred

Erotoman
Przypomina mi się jedna lekarka, u której byłem ze względu na bóle nóg po bieganiu. "Boli jak biega? To niech nie biega" xd
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry