• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Z jaką rasą najbardziej chcielibyście uprawiać seks?

Mężczyzna

emrronn

Nowicjusz
Preferuje rasę białą ale chętnie bym spróbował z afrykanka( pewnie ładnie wygląda taka czekoladka pokryta białym mleczkiem) i azjatka
 
  • Like
Reactions: And
Mężczyzna

turuto

Cichy Podglądacz
Mulatka z kręconymi włosami, a jeśli czarna, to bardziej taka z Karaibów niż z Afryki (wiadomo, że dla białego wszystkie wyglądają jednakowo, ale jak się przyjrzeć, to są pewne różnice).

Azjatki niespecjalnie, jeśli już to Japonka, a nie Chinka, te są zbyt skośne.
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Z rasa to roznie, ale chyba pociagaja mnie najbardziej biale kobiety.

Jest u mnie w pracy pewna Rumunka. Nie cyganka tylko zwykla, dojrzala kobieta z Rumunii. Jasna cera, jasne wlosy, lekko siwiejace, malowane na blond. Straszne mnie pociaga, urabiam ja na cokolwiek poza kontaktami w pracy ale jest ciezko. 😟

Jest tez jedna taka kobieta z Lotwy. Jej perfumy, zapach papierosow w polaczeniu ze specyficznym zapachem jej ciala dziala na mnie jak najlepszy afrodyzjak. Nie musze jej widziec, wystarczy ze poczuje jej zapach jak przeszla niedawno to pala od razu mi staje na bacznosc. Jej zapach kojarzy mi sie z seksem. I to do tego stopnia, ze nie potrafie o niczym inny myslec. Czysty seks! Niestety, tez jak ta wyzej we wszystkim zaslania sie mezem...
 
Mężczyzna

Przypalove

Seks Praktykant
No cóż, nie będę odkrywczy: azjatka i czarnoskóra. Ale jestem specyficzny co do narodowości. Jak azjatka to zdecydowanie Japonka. A jak czarnoskóra to bardziej taka ze Stanów Zjednoczonych niż z państw afrykańskich.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry