• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wzwód

Status
Zamknięty.

donna

Cichy Podglądacz
Interesuje mnie drodzy Panowie następująca kwestia. Po jakim czasie po orgazmie przeciętny facet jest zdolny do osiągnięcia pełnego wzwodu i do kontynuacji uniesień miłosnych ? Pytam bo chcialabym wiedziec jak to wygląda w szerszej skali niż tylko u mojego mena.
 

Benek

Seks Praktykant
drugi raz bez problemu jest u mnie i wystarczy mi wypalic papierosa i moge wrocic do zabaw milosnych
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm roznie to bywa, ale czesto moge nawet nie przestawa przy wytrysku i caly czas kontynuowac zabawe :)
 

Jing

Seks Praktykant
hmmm to nie jest ze mną źle :D mi tam wystarczy jak przez 5 min popatrzę na moją panią i od razu mogę wracać do "pracy" :wink:
 

Basking

Cichy Podglądacz
No heh, to chyba zalezy od formy...
W jednej z dyskusji sa opisane PC klamry; cwiczenia na wzmocnienie meskoci, bardzo skuteczne( heh sie wie :wink: )- troche cwiczonek,zdrowa dieta i mozesz zrobic pare sesji bez odpoczynku:)
 

Jing

Seks Praktykant
Ja powiem tak: mam świetną dietę, ćwiczę na siłowni, trenuje swój umysł i jest git.Polecam :D po spełnieniu powyższych warunków będziesz idealnym kochankiem :D hyhyhyhy
 

Serenity

Seks Praktykant
To bardzo ciekawe. Ja jak mam orgazm to wypluwam z siebie wszystko ( jesli wiecie o co mi chodzi ) i za drugim razem to juz boli... Za to ten orgazm mam coz dosyc duzy. Potrzebuje znacznie wiekszej przerwy niz 15 minut i wcale sie tym nie martwie, bo partnerka przewaznie juz tez ma dosyc.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry