• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wyzwiska

Wyśmienity30

Cichy Podglądacz
Jak w tytule, podzielcie się jak nazywacie swoje żony/kochanki/przypadkowe kobiety, podczas ostrego bzykania. Napiszcie co Was najbardziej w tym podnieca i jakie były reakcje partnerów :)
 
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
Ja najczęściej: szmato, pizdo, dziwko, obciągaro. Nie podniecają mnie same wyzwiska, a raczej używanie ich w trakcie ostrego bzykania właśnie - zwłaszcza razem z klapsami, jeżeli akurat biorę jakąś od tyłu.
A reakcje Pań? Niektóre śmiały się z zadowoleniem, widząc że jestem na nie aż tak napalony, inne ,,wczuwały się w rolę" i jęczały głośniej lub/i robiły się bardziej mokre.
Ostry Seks to też zabawa, a każdy ,,przeżywa" konkretną zabawę w inny sposób:cool::cool:
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Pomijając swingersów, mało jest facetów doceniających zbawczą role słówek w erotyce. Według mojego rozeznania przodującą grupę "milczków dżentelmenów", tworzą ludzie z zegarkiem w reku: godzina do stosunku a wiec czas na grę wstępną!
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry