• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wyznania

Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Sądząc to ile rzeczy wymyśleliśmy w historii. Pewnie może obiła Ci się książka do kamasutry ooo stworzył ją facet, a kto ją przełożył z języka hindi ooo facet, aaa kto stworzył yogę no nie mów mi, że facet? XD
Ogólnie kochana mamy dużo większy polot oraz fantazje od Was, nie będę się kłócił bo jest to zbędne.
To ile wymyślamy mądrych i głupich rzeczy na raz to tego nie zliczymy. A co jest dla większości z Was(żeby nie obrazić, że wszystkie), a no seks i zabawa.
Jak masz problem ze swoim mężczyzną, że chce mieć wierną mu kobietę oraz może nie ma zbyt dużo czasu na Ciebie bo być może pracuje, a nie wypisuje kolejne brednie na temat mężczyzn jacy to my nie jesteśmy to może daj mu szansę mieć lepszą dziewczynę, a sama jak chcesz znaleźć szeroką barwę fantazji seksualnych to napisz tutaj ogłoszenie i zacznij zabawę na całego? Może trafi Ci się w końcu dobry "fantasta". XD
A zazdrość to nie jest nasz największy problem po prostu my mężczyźni(wyklucz cuckoldów) bardzo się lubimy, ale nie zabardzo lubimy mieć dotykane coś naszego innyni ku**mi. Debat na 100lat, a jak ktoś nie rozumie to i tak nieosiągnie danego rezultatu. Idę spać.
Sosna odmiany bojowej XD Ty się tak nie nerwuj, bo hemoroidów dostaniesz! 😒
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Żeby tylko czegoś innego temu koniowi nie wyszorował :D
Ech, iloma ja się z Wami sekretami dzilę to tego nie zliczę... konie(ogiery nie wiem czy wałachy) potrafią doprowadzić się do stanu erekcji i uderzać swoim koniasem o brzuch żeby robić sobie przyjemnie.
Tak czują popęd seksualny jak każdy samiec z ssaków pies też wyr"""a nogę ale to taki instynkt...
Może szorować każdemu zwierzakowi będzie przyjemnie facetowi też. Członek jest bardzo wrażliwy i przez dotyk jest pobudzany i doprawadzany do orgazmu, gdyby miał czułość dajmy na to na dotyk jak nie wiem udo czy plecy to nigdy byśmy nie doszli, a tak to wystarczy 30sekund. Kopulacja jest bardzo ryzykowna i nie możebyć długa ze względu na drapieżniki... ech... a my ryzykujemy, żeby Was długo zadowalać, a Wy nie doceniacie tego. :<
 
Kobieta

absurdalneharlequiny

Cichy Podglądacz
Ech, iloma ja się z Wami sekretami dzilę to tego nie zliczę... konie(ogiery nie wiem czy wałachy) potrafią doprowadzić się do stanu erekcji i uderzać swoim koniasem o brzuch żeby robić sobie przyjemnie.
Tak czują popęd seksualny jak każdy samiec z ssaków pies też wyr"""a nogę ale to taki instynkt...
Może szorować każdemu zwierzakowi będzie przyjemnie facetowi też. Członek jest bardzo wrażliwy i przez dotyk jest pobudzany i doprawadzany do orgazmu, gdyby miał czułość dajmy na to na dotyk jak nie wiem udo czy plecy to nigdy byśmy nie doszli, a tak to wystarczy 30sekund. Kopulacja jest bardzo ryzykowna i nie możebyć długa ze względu na drapieżniki... ech... a my ryzykujemy, żeby Was długo zadowalać, a Wy nie doceniacie tego. :<
Doceniamy, nawet czasami 5 minut wytrzymacie :pP nie no żart. Akurat mam same dobre doświadczenia, i z kobietami i z facetami :p
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ech, iloma ja się z Wami sekretami dzilę to tego nie zliczę... konie(ogiery nie wiem czy wałachy) potrafią doprowadzić się do stanu erekcji i uderzać swoim koniasem o brzuch żeby robić sobie przyjemnie.
Tak czują popęd seksualny jak każdy samiec z ssaków pies też wyr"""a nogę ale to taki instynkt...
Może szorować każdemu zwierzakowi będzie przyjemnie facetowi też. Członek jest bardzo wrażliwy i przez dotyk jest pobudzany i doprawadzany do orgazmu, gdyby miał czułość dajmy na to na dotyk jak nie wiem udo czy plecy to nigdy byśmy nie doszli, a tak to wystarczy 30sekund. Kopulacja jest bardzo ryzykowna i nie możebyć długa ze względu na drapieżniki... ech... a my ryzykujemy, żeby Was długo zadowalać, a Wy nie doceniacie tego. :<
I te drapieżniki właśnie utkwiły w poswiadomości......😁:cool:
 
H

house-meister

Guest
Mi bardzo chodzi po głowie taki scenariusz związany z klimatami BDSM i femdom, w którym to umawiam się z Panią albo gdzieś w plenerze (np jakiś parking) albo w wybranej galerii handlowej (w toalecie). Podczas spotkania Pani wykonuje na mnie piss :)
Dość trudne niestety do realizacji :)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Mi bardzo chodzi po głowie taki scenariusz związany z klimatami BDSM i femdom, w którym to umawiam się z Panią albo gdzieś w plenerze (np jakiś parking) albo w wybranej galerii handlowej (w toalecie). Podczas spotkania Pani wykonuje na mnie piss :)
Dość trudne niestety do realizacji :)
Może łatwiejsze do wykonania byłoby takie, że Pani robi siku, a ja dokładnie wylizuję jej cipkę 👅
 
Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Z nierealnych to gangbang, może być bez sexu poprostu bardzo kręci mnie sperma i takie marzenie żeby mieć jej sporo na sobie a z bardziej realnych to piss,poprostu spróbować i zobaczyć jak to jest, odgrywanie ról, żeby ktoś z boku nagrał mój sex z partnerem i sex w większym gronie.
Czy Ty jesteś prawdziwa? Brzmisz jak marzenie 😊
 
Mężczyzna

Axcel

Nowicjusz
U mnie w związku wszystko gra poza łóżkiem. Tutaj właśnie jesteśmy przeciwieństwami. Ja lubię eksperymentować, mam często ochotę a moja dziewczyna w drugą stronę i tutaj pojawia się problem żeby nawet cokolwiek podziałać w tym kierunku, nie wspominając już o realizacji fantazji czy jakichś fetyszy 😏
Mam podobnie... Za to zostały wspomnienia po eks... 🥰
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry