• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wypalenie zawzwodowe

Mężczyzna

Ayreen

Nowicjusz
Czy nie macie tak, że przejadło wam się wszystko, seks bardziej powszechnieje i nie podnieca, a wszystko widzicie w odcieniach szarości? Tak jakby samo fantazjowanie nie ma nawet głębszego sensu, jesteście zmęczeni tym wszystkim w kontekście seksualnym itp? Mam wrażenie, że jestem tym zmęczony.
 
Mężczyzna

Shiro

Seks Praktykant
Tak, coraz więcej ludzi w co drugim zdaniu rzuca podtekstami erotycznymi. Jestem tym przeboćcowany. Ile można rozmawiać o seksie i wszystko do niego sprowadzać. Seks przestał być czymś wyjątkowym. To już się robi jak picie kawy z rana. Nic ciekawego.
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Kiedys, jak zaczynalem interesowac sie plcia przeciwna to trzeba bylo zagladac na ostatnia strone "Razem" albo czaic na miescie czy przypadkiem ktorejs dziewczynie nie przebijaja suteczki przez koszulke... A teraz idac przez miasto to co krok golizna i seks...
 
Mężczyzna

Ayreen

Nowicjusz
To jak święta Bożego Narodzenia marketingowo przeruchane od listopada, gdzie znicze nie zdążyły się jeszcze wypalić na grobach, a już mamy w sklepach tańczące elfy na cukrowych laskach i sztuczne choinki. Ostatnio widziałem jakiś billboard z reklamą pustaków, o które opiera się oczywiście półnaga dziewczyna.
Jadąc autobusem ociera się o Ciebie masą spoconych nastolatek w przykrótkich spódniczkach. Kto by pomyślał, że to będzie problem 😂 ale jednak gdybałeś był bardziej tematem tabu smakował znacznie lepiej.
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
To jak święta Bożego Narodzenia marketingowo przeruchane od listopada, gdzie znicze nie zdążyły się jeszcze wypalić na grobach, a już mamy w sklepach tańczące elfy na cukrowych laskach i sztuczne choinki. Ostatnio widziałem jakiś billboard z reklamą pustaków, o które opiera się oczywiście półnaga dziewczyna.
Jadąc autobusem ociera się o Ciebie masą spoconych nastolatek w przykrótkich spódniczkach. Kto by pomyślał, że to będzie problem 😂 ale jednak gdybałeś był bardziej tematem tabu smakował znacznie lepiej.
Nastolatki się o Ciebie ocierają czy Ty o nie? Brzmi to trochę niepokojąco.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Gdy seks był tabu zakazane bardziej może cieszyło, ale.ciesze się że o sensie mów się otwarcie, że w towarzystwie można coś rzucic coś o analu i wtedy zamiast oburzenia całe towarzystwo obróci głowy z zainteresowaniem nasłuchując, ale to czywiscie żart, seks niepowszednie je mimo mówienia o nim, zawsze jest coś do odkrycia mimo że myśli się że robiło prawie wszystko, trzeba więc uruchomić wyobraźnię i korzystać z życia zamiast siedzieć i rozmyślać o wypaleniu
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Tak, coraz więcej ludzi w co drugim zdaniu rzuca podtekstami erotycznymi. Jestem tym przeboćcowany. Ile można rozmawiać o seksie i wszystko do niego sprowadzać. Seks przestał być czymś wyjątkowym. To już się robi jak picie kawy z rana. Nic ciekawego.
Nic ciekawego i siedzi na forum erotycznym...
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry