• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

wymiana fotek erotycznych

Status
Zamknięty.

Toamy

Cichy Podglądacz
Witam, mam 25 lat, jestem samotny, nieśmiały, wysoki i szczupły. Z chęcią wymienię się fotkami z którąś z zainteresowanych Pań. Nie wiem czy jestem zbliżony do jakiegoś ideału, ale sam ideału nie poszukuje, lubię naturalność i rzeczywistość. Jeśli jesteś zainteresowana skontaktuj się po przez priv. Pozdrawiam wszystkie Panie.
 

martusia

Cichy Podglądacz
Witam Panie sympatyczny nie uwazam ze to zdrada chociaz pewnie by mnie zabolalo to .... ale Spiro jestescie jak to pan powiedzial przyjazn to nic zlego
 

Latika

Biegły Uwodziciel
oczywiście z wątku, będącego w założeniu rozpatrywaniem tematu zdrady/niezdrady, zrobiła się gówniarska tablica anonsowa (bardzo, zdaje się, typowe dla tego forum)

Żeby nie było OT.
Rozważając problem wyłącznie statystycznie, myślę, że Twoja kobieta uznałaby to za zdradę. Większość osób ma tendencję do traktowania każdej formy około niewierności bardzo surowo (inna sprawa, że zazwyczaj jednostronnie, sobie wybaczają o wiele więcej).
 

Latika

Biegły Uwodziciel
A! no i fakt, wątek powinien się znaleźć w innym dziale, związki, czy coś takiego. W 'seks fotki' wypadałoby wrzucić rzeczone fotki:)
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry