• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wyjazd służbowy a radzenie sobie z popędem

Mężczyzna

chondryt

Cichy Podglądacz
Ale bez jedzenia czy picia umrzesz a od braku seksu nie. Jeżeli masz takie myślenie będąc w nieotwartym związku to współczuję partnerce/partnerowi i radzę się rozstać
Jeśli chcesz znać moje zdanie, to uważam, że po prostu wystarczy raz na jakiś czas się pomasturbować. I ja to robię gdy na przykład moja partnerka nie ma ochoty na seks przez dłuższy czas.. Niestety, gdybym się do tego przyznał otwarcie, nie byłaby zadowolona, mówiąc delikatnie. Nikt nie mówi więc o napadaniu na kogokolwiek. Ale gdyby była większa świadomość, że seks jest jednym z popędów biologicznych, to byłaby większa otwartość.
 
Mężczyzna

AlWe1

Cichy Podglądacz
Znam problem. U mnie wyjazdy bywały i wielomiesięczne (branża naukowa) i w dodatku do ciepłych miejsc. Jako że byłem wtedy w związku to po prostu musiałem wytrzymać i nie podrywać/nie dać się poderwać kobietom na miejscu. To chyba jedyne sensowne rozwiązanie w przypadku, jeśli z kimś się jest na poważnie. Oczywiście, singiel czy singielka na takim wyjeździe ma dużo swobodniej.

A przed krótszym wyjazdem, zdarzają mi się takie co jakiś czas, trzeba po prostu spędzić czas z drugą połową żeby zaspokoić wzajemnie swoje potrzeby i to też pomaga.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry