• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wulgarny seks

Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Przeklinacie podczas seksu lub szczytowania ? Wulgarne słówka podczas seksu potrafią nieźle nakręcić zwłaszcza, gdy padają z ust osoby na co dzień nie przeklinającej :) To bardzo podniecające...

Nie mam na myśli oczywiście wyzwisk typu: "ty kurwo, szmato" itp. lecz bardziej "o kurwa, ja pierdole" rzucane dla wyrażenia swej przyjemności.
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
A jęczysz podczas seksu ? Podnieca mnie głośne jęczenie i stękanie, ale do tego trzeba mieć chyba dom w środku lasu :) W sumie to romantyczne bardzo, taki dziki seks w środku lasu :)
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Czyli bliskość w czasie seksu jest dla Ciebie ważna - bardzo romantycznie. Lubię takie kobiety :) To coś pięknego kiedy kochankowie obdarzają się wzajemnie ciepłem swojego ciała zwłaszcza w mroźną noc :)
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
O jakie na przykład ? :) Jedyne co mi przychodzi do głowy to chłodna/ciepła aksamitna pościel :) O nią się każdy lubi ocierać :)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jak wyzej, ja rowniez, poniewaz tylko "slowka" podnoszą temperaturę stosunku, a nie np. gadżety.
 
Mężczyzna

Pisatiel

Cichy Podglądacz
Nie, kompletnie nas to nie kręci. Natomiast żonę "od zawsze" podnieca język medyczny - lubi go i używać, i słyszeć. Podobno odkryła to już na lekcjach biologii w ósmej klasie, kiedy była nauka o człowieku. Np. mówi "chce mi się odbyć stosunek", "penetruj mnie", "mam ochotę kopulować", "włóż mi penisa do pochwy", "spółkujmy" itp.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Pisatiel

Cichy Podglądacz
Ja za "spółkujmy" bym odesłał do przedszkola.
W przedszkolu też by można, oczywiście pod nieobecność dzieci. Może by to było niezłe, tak pośród pluszaków i innych zabawek? ;)
Wiem, że to nie na temat, ale przypomniało mi się, że kiedyś zrobiliśmy to w pokoju jednego z dzieci, oczywiście pod ich całkowitą nieobecność.
No ale dobranoc już, idę do żony, może dam radę Ją "spenetrować"? :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Seks spotkania ŁÓDŹ Seks 0
K Seks w gumce, a preejakulat Porady seksualne 0
N Seks przygody w czasach szkolnych Seks 9
Arletka SEKS NA WYJEŹDZIE Opowiadania erotyczne 0
K Seks Seks 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry