• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wuefistka

trybel1

Biegły Uwodziciel
Gdy byłem w siódmej klasie WFu zaczęła uczyć piękna wuefistka , tuż po studiach , Pani Ania. Każda lekcja kończyła się przynajmniej jednym moim orgazmem , wystarczy że ćwicząc wypinała pupę , lub obcisły dres opinał się na cipce , ukazując to co ukryte. Często ćwicząc , szczególnie gdy leżałem na plecach , doskonale było widać moje podniecenie i stojący namiot Jako , że Pani Ania miała cudowne , drobne , dziewczęce piersi czasami chodziła bez stanika Czasem kiedy była ubrana w białą koszulkę , delikatnie prześwitywały duże , brązowe brodawki , czasem również twarde sutki Non stop spuszczałem się w majtki Wystarczyło drobne spojrzenie na jej cudowną pupę i prześliczną buzię A ona jeszcze wypinała się w każdą stronę podczas ćwiczeń Zacząłem też się po każdym WFie kąpać w szkolnej łaźni Jako , że to były ostatnie lekcje , moja kąpiel trwała mega długo. Zauważyłem , że Pani Ania zagląda pod prysznice , sprawdzić czy wszyscy już wyszli Uwielbiałem tak stać przed nią nagi , głaszcząc swoje mokre ciało , udając , że jej nie widzę Widziałem , że czasem mnie ukradkiem obserwowała Podobał jej się chyba nagi i mokry nastolatek , ze sterczącym kutaskiem Strasznie podniecało mnie bycie w jej zasięgu na golasa Myślę , że dobrze wiedziała jak jest i sprawiało jej to przyjemność Lubiła mnie podniecać i robiła to , bez łamania barier A ja niby nieświadomie pokazywałem jej jak mnie bardzo podnieca A tak naprawdę byłem jednym wielkim orgazmem Miliony fantazji erotycznych z Królową moich orgazmów :)
 
  • Like
Reactions: J23
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
Chciałem dać łapkę w dół, ale nie ma łapki w dół! 😲
Gdzie jest łapka w dół, ja się pytam!!! Dlaczego nie mogę dać łapki w dół! 😭
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Ale jesteście ignoranci, zapomniał wół jak cielęciem był, prawda?
Ja doskonale pamiętam, gdy w podstawówce musiałem zakładać po 3 pray slipek aby nie było widać że... stoi a stał... na byle co wtedy! Bez względu na to czy była to seksowna, starsza nauczycielka czy nieświadome siebie jeszcze koleżanki z klasy. Tak naprawdę, dorastanie to z deka męczarnia bo... ciało i genetyka poszły do przodu a mózg niestety ale... jeszcze nie (brak odwagi na koleżanki, brak opanowania, brak umiejętności sterowania podnieceniem i tak dalej i dalej).
Dajcie chłopakowi wypłakać się, tylko to wtedy pomagało oprócz konio-trzepa...
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
@alfonzzo , tu nie chodzi o to, o czym napisał - nikt nie ma o to pretensji - tylko jak napisał. To nie jest opowiadanie, tylko co najwyżej wyznanie i napisane bez poszanowania interpunkcji i języka polskiego. To dział "opowiadania erotyczne" i coś takiego nie powinno tu trafić.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry