• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Witam! Mój pierwszy post, mam uzasadniony kompleks - proszę o ocenę panie i panów.

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Byłaś z tym u lekarza? Taka dysproporcja może świadczyć o poważnej chorobie.

- - - Zaktualizowano - - -

Jeśli chodzi o efekt wizualny to wszystko możesz poprawić, tym bym się nie martwił. Radził bym w pierwszej kolejności pójść do lekarza i się zbadać.
 

Latika

Biegły Uwodziciel
Moja koleżanka ma piersi w różnicy dwóch rozmiarów od siebie, z tym że jest to bardzo duży biust więc nie rzuca się to jakoś bardzo w oczy.

Ja mam słabość do tego, co odbiega od standardu. Przy atrakcyjnej figurze, ładnej cerze, niebanalnej twarzy a tak sobie wyobraziłam niewidoczną część zdjęcia, tak nietypowy w pełni naturalny wygląd biustu widzę jako pociągający; jest w nim coś perwersyjnego.
 

Mejts

Nowicjusz
Ja mam słabość do tego, co odbiega od standardu. Przy atrakcyjnej figurze, ładnej cerze, niebanalnej twarzy a tak sobie wyobraziłam niewidoczną część zdjęcia, tak nietypowy w pełni naturalny wygląd biustu widzę jako pociągający; jest w nim coś perwersyjnego.

Wyjelas mi to z ust ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry