• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wielkość biustu - kto chce się pochwalić? ;)

Halred

Erotoman
Harled tylko że klatka piersiowa mężczyzny a kobiety się nieco różni ale uogólniając w sumie masz racje pytanie tylko ile cm wzrostu ma facet który ma 95 kg

Z tego co wiem to klatka u kobiety jest porównywalna albo mniejsza niż u faceta :) Płeć samego szkieletu można poznać po miednicy, kościach udowych, szerokości barków i kształcie czaszki.
Nie wiem co ma obwód pod biustem do wzrostu, ale facet który ma 95kg może mieć 1,5m, a może mieć 2,5m, nie ma raczej powiązania między tymi wartościami :D A jeśli o mnie chodzi to mam ok. 185cm.
Aha, no i mierzyłem pod biustem, więc moje cycki do tych 85 się nie wliczają :D
 
B

Basia

Guest
Basiu Twoje są pewnie cudowniejsze ;)

Migotka wiesz jak to jest - każda mówi że chciała by nieco innego choć ja na swoje nie narzekam :p

- - - Zaktualizowano - - -

Nie wiem co ma obwód pod biustem do wzrostu, ale facet który ma 95kg może mieć 1,5m, a może mieć 2,5m, nie ma raczej powiązania między tymi wartościami :D A jeśli o mnie chodzi to mam ok. 185cm.

Halred cóż skoro uważasz że postura osoby przy 95 kg się nie zmienia mimo cm wzrostu to cóż nie mi Cię uświadamiać.
 

Halred

Erotoman
Halred cóż skoro uważasz że postura osoby przy 95 kg się nie zmienia mimo cm wzrostu to cóż nie mi Cię uświadamiać.
Nie musisz, mam minimum wiedzy.
Może się zmieniać w jedną stronę ,w drugą, może się też nie zmieniać. To trochę bardziej skomplikowane i trochę więcej czynników na to wpływa. Przy takim samym wzroście gruby może ważyć mniej niż szczuplejszy, tak samo niższy może ważyć więcej niż wyższy o podobnym wyglądzie, albo odwrotnie. Ale nadal nie ma to większego związku z budową mostka i żeber.
 
B

Basia

Guest
Halred życiu nie wmówisz mi że dwóch gości o wadze 95 kg jeden przy 165 cm a drugi przy 190 cm będzie miał taką samą szerokość klatki piersiowej.
 

Ribelle

Cichy Podglądacz
75E

Pisaliście wcześniej coś o wzroście - ja mam 177 a do tego uwielbiam nosić obcasy (8-12cm) w których osiągam blisko 190 cm:p I zawsze miałam problem ze znalezieniem faceta z którym byłabym przynajmniej równa idąc na imprezę a nie wyższa. Do tego z jakiś niewyjaśnionych przyczyn zwykle lecieli na mnie właśnie Ci niscy :p #lifedrama!
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Ha, dziwisz się że lecieli na ciebie niżsi skoro na imprezy przychodzą napaleni faceci, którzy nie chcą z kobietą grać w szafy :)
To tylko wymówka, że chcą się pobawić (wyszaleć) a prawda jest taka, że szukają pijanej aby tylko zaliczyć...
 

Ribelle

Cichy Podglądacz
Ale ja nie mówię tylko o imprezach tylko ogólnie. Teraz mam męża ale jest dokładnie tak samo - na uczelni, w pracy, wśród znajomych: mam wrażenie że przyciągam niskich mężczyzn i co najlepsze - kobiety, nawet te hetero :D
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Może powiem inaczej :) jesteś kobietą, nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić jak wyglądasz ale... jesteś kobietą z dużym biustem, więc każdego samca pociągasz bo jesteś kobietą :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry