• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wibratory dla Panów :)

Madame

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim !

Poszukuję czegoś, co sprawia ogromną radochę i przyjemność Panom, kupiłam już fajną wibrującą pochwę i mogę przysiąc, że widziałam też taką jakby wibrującą nakładkę na jądra ( taka jakby kula), okropnie żałuję, że jej nie kupiłam odrazu, gdyż nie pamiętam nazwy i nie mogę jej nigdzie znaleźć a chciałabym zrobić coś przyjemnego dla mojego partnera.

Jeżeli macie drodzy Panowie jakieś fajne pomysły to mi je przedłużcie ( anal odpada) i bardzo proszę o pomoc w znalezieniu wibratora do jąder, próbowałam już szukać pod różnymi nazwami i nic, a strasznie się na to napaliłam :)


Pozdrawiam !
 

UkryteMarzenia

Cichy Podglądacz
Oczywiście,że są-wystarczy poszukać w sex shopach,najlepiej tych internetowych. To wibratory lub korki analne,wielu mężczyzn korzysta z takiego rozwiązania w celu urozmaicenia i spełnienia swoich fantazji.
 

daro33

Cichy Podglądacz
Szybko robią wysyłkę w sklepie na stronie nocnezabawki.pl. Już tu parę razy kupowałem to i owo i zawsze wysyłka 24h. Towary są bardzo dokładnie opisane, dobrze zaprezentowane, także nie kupuje się kota w worku. Ja zamawiałem stąd choćby lubrykanty i olejki do masażu.
 

KrolNocy

Cichy Podglądacz
Podobnie jest u nas,gdzie oprócz szybkiej i bezpiecznej przesyłki,masz zapewnioną także dyskrecję co jest bardzo ważne podczas zakupów akcesoriów erotycznych online.
 
moze ja jestem staroswiedzki ale ja woje jednak prawdziwe cipki to co ja czytam tu na tym forum to niepojete wytlumaczcie mi jedna postawowa rzecz po jasna cholere wam to no naprawde bo ja tego nie rozumiem....w dzisiejszych czaasach by sie zabawic nie trzeba jakis zabawek tylko klub a panienka sama sie znajdzie jak ktos samotny naprawde kreca was zabawki typu sztuczna cipkaa jakies wibratory na jaja? wytłumaczcie mi co w tym takiego zajebistego...
 

Cupidolov

Nowicjusz
Niektórych kręcą takie zabawki i niekoniecznie musi wynikać to z braku partnerki,a bardziej chęci urozmaicenia czegoś w swoim związku,ucieczki od rutyny,z zabawek i gadżetów erotycznych korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni.
 

XDick

Cichy Podglądacz
Ja czasami podkradam mojej partnerce i po prostu trzymam go pod jądrami albo u nasady penisa i całkiem fajnie, a jak chodzi o sex i dodać do tego wibrator na jajkach to jejku jejku trzeba się pilnować żeby za szybko nie skończyć
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry