• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wibrator sterowany telefonem

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Reklama z małą dziewczynką przypadkowo uruchamiająca wibrator kobiecie siedzącej przy stole z liczną rodziną rozbawił do łez!
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Witam,
dziewczyna ostatnio podesłała filmik gdzie para chodzi po mieście, dziewczyna ma w majtkach wibrator, chłopak przy pomocy smartfona nim steruje i podkręca w losowych momentach. I po krótkiej rozmowie, wygląda na to że mojej dziewczynie taki pomysł by się spodobał. Ktoś bawił się w podobny sposób, ma do polecenia jakiś wibrator tego typu?
Oj ! To musisz się zastanowić co do tego, jakie są oczekiwania twoje i twojej pani. Takie wibratory , że chodzisz sobie po mieście i uruchamiasz pilotem to można już spokojnie kupić za kilkadziesiąt złotych i są zupełnie wystarczające do świetnej zabawy. Natomiast górna pólka to wibrujące jajko z antenką czyli Lush 2 Lovensee. To wydatek około 400 zeta. Cena wynika stąd, że przez internet można nim sterować ze smartfona na odległość tysięcy kilometrów i tak mogą się przyjemnie ze sobą zabawiać partnerzy oddaleni od siebie na maksa. W dodatku ma jeszcze taką funkcję , że odbiera odgłosy otoczenia i wibruje w ich rytm. Tym sposobem można sobie w pochwie urządzić filharmonię . :)
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
czyli Lush 2 Lovensee. To wydatek około 400 zeta. Cena wynika stąd, że przez internet można nim sterować ze smartfona na odległość tysięcy kilometrów i tak mogą się przyjemnie ze sobą zabawiać partnerzy oddaleni od siebie na maksa. W dodatku ma jeszcze taką funkcję , że odbiera odgłosy otoczenia i wibruje w ich rytm. Tym sposobem można sobie w pochwie urządzić filharmonię . :)
I nie tylko Lush, jest też Flamingo - ma taki same funkcje jak Lush, a jest o połowę tańszy.
 
Mężczyzna

ZamkniętyNakrecony

Cichy Podglądacz
Witam,
dziewczyna ostatnio podesłała filmik gdzie para chodzi po mieście, dziewczyna ma w majtkach wibrator, chłopak przy pomocy smartfona nim steruje i podkręca w losowych momentach. I po krótkiej rozmowie, wygląda na to że mojej dziewczynie taki pomysł by się spodobał. Ktoś bawił się w podobny sposób, ma do polecenia jakiś wibrator tego typu?
Mamy masager Domi 2, teraz czekam na Lush 2 jajeczko wibrujące... Żona nie lubi wibracji a masażer jej niesamowicie podszedł i uwielbia... Zobaczę jak będzie z jajeczkiem... Podobno nie jest aż tak ciche jak opowiadają... Co do cen to faktycznie zawrotne ale można czasami wyhaczyc na olx, ja obydwa kupiłem za ponad połowę ceny sklepowej...
Dzięki za informację . Od dawna zakup czegoś takiego chodził mi głowie a okazuje się, że można taką zabawkę kupić znacznie taniej . Super ! :)
Być może tak... Ale ja nauczony już doświadczeniem i zakupem tanich zabawek zauważyłem ogromną różnice...
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Kiedyś korzystałem z jajeczka z pilotem, cena nie pamiętam koło 100 zł chyba, jakoś mega długo nie podziałało, ale i tak było warto, doznania partnerki w restauracji, samochodzie czy miejscach publicznych bezcenne. Tylko jedna zasada musi być jak partnerka mówi starczy w danej chwili to trzeba przestać
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Kiedyś korzystałem z jajeczka z pilotem, cena nie pamiętam koło 100 zł chyba, jakoś mega długo nie podziałało, ale i tak było warto, doznania partnerki w restauracji, samochodzie czy miejscach publicznych bezcenne. Tylko jedna zasada musi być jak partnerka mówi starczy w danej chwili to trzeba przestać
Mogła by się odegrać na Ciebie 🤭
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Kiedyś korzystałem z jajeczka z pilotem, cena nie pamiętam koło 100 zł chyba, jakoś mega długo nie podziałało, ale i tak było warto, doznania partnerki w restauracji, samochodzie czy miejscach publicznych bezcenne. Tylko jedna zasada musi być jak partnerka mówi starczy w danej chwili to trzeba przestać
Cała zabawa, gdy nie ma możliwości powiedzieć nie😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry