• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wesele.

DreamFucker

Cichy Podglądacz
Chciałbym opowiedzieć jak to moja "tradycjonalistyczna" żona poszerzyła sexualne horyzonty.
Historia działa się w Lipcu zeszłego roku.
Wesele mojeg dobrego przyjaciela. 3/4 to dobrzy znajomi i cała śmietanka pozytywnych ludzi umiejących stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Zabawa trwa w najlepsze, wraz z żoną bawimy się świetnie. Jak to bywa na weselach każdy tańczy z każdym, pełno wygłupów i zabawy.
Koło nas siedział Adam, facet w naszym wieku, dopiero się poznaliśmy ale rozmowa i zabawa się kleiły. Już na samym początku zauważyłem jak nasz nowy przyjaciel spogląda na moją żonę. Gdy porywał ją do tańca, z każdym numerem coraz śmielej ją dotykał. Obserwowałem to, bardzo mnie to podniecało. Przy obrocie lekkie smyrnięcie po piersiach, ręka delikatnie na pośladku. Widziałem lekkie speszenie, lecz także przyzwolenie u mojej żony. Gdy zabawa dobiegała końca i rozchodziliśmy się po pokojach, zaproponowaliśmy Adamowi żeby do nas wpadł jeszcze na porcję alkoholu i pogaduchy(mieliśmy ogrom wspólnych tematów).
Nie zaprotestował.
Złączyliśmy łóżka (podwójne i pojedyńcze).
W trakcie rozmowy każdy odwiedzał prysznic żeby się odświeżyć. Gdy zostałem sam na sam z Adamem powiedziałem mu że widziałem jak tańczył z moją żoną i puściłem mu oczko. Po prysznicach już zmęczenie dawało się we znaki i pousypialiśmy.
Spaliśmy koło siebie żona pomiędzy nami, odwrócona do mnie.
W pewnym momencie coś mnie obudziło, otworzyłem lekko oczy i zobaczyłem jak Adam zaczyna pieścić moją żonę po szyi - nie protestowała. Podnieciło mnie to bardzo, zamknąłem oczy i udawałem że śpię. Po krótkich pieszczotach usłyszałem cichy jęk i poczułem rytmicznie kołysanie łóżka. Tak! W końcu wszedł w nią od tyłu! Dałem im 5 minut, w końcu otworzyłem oczy. Tej podniety i przerażenia w oczach Aśki nie zapomnę do końca życia, coś pięknego...
Pocałowałem ją mocno w usta, a ona kołysząc się od coraz mocniejszych pchnięć wyszeptała tylko "dzisiaj jestem kurwą..."
Od tego momentu nasze zabawy wkroczyły w zypełnie inny wymiar.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Szukam partnerki na Wesele Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry