• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wazektomia

Mężczyzna

Sex&Orgasm

Nowicjusz
Wazektomia to najlepsze co moze byc , jezeli chodzi o antykoncepcje. W 100 procentach pewna, pozwala na bezkresny seks , o kazdej porze .
I jest odwracalna jezeli ktos nagle bedzie chcial sie zdecydowac na dzieci.
Tyle ze zabieg jest trudniejszy i bardziej kosztowny.
 
Mężczyzna

andrzejk

Cichy Podglądacz
Robilem wazektomię rok i parę miesięcy temu u dr. Kulika.Metoda kanadyjska. Przed zabiegiem mała pogawędka z doktorem dla odstresowania. Bez powiklań, chociaż pierwszy tydzień po zabiegu nie był przyjemny. Polecam. A i żona jakaś taka bardziej chętna się zrobiła.
 
Mężczyzna

Albodzione4

Cichy Podglądacz
Robilem wazektomię rok i parę miesięcy temu u dr. Kulika.Metoda kanadyjska. Przed zabiegiem mała pogawędka z doktorem dla odstresowania. Bez powiklań, chociaż pierwszy tydzień po zabiegu nie był przyjemny. Polecam. A i żona jakaś taka bardziej chętna się zrobiła.
Jeśli wcześniej stosowała pigułki albo plastry, to one potrafią dość mocno obniżyć libido.
Od kiedy zrobiłem sobie wazektomię (2 lata temu) i moja odstawiła hormony, też ma znacznie większą ochotę, choć jak dla mnie i tak za rzadko 😁

Powiedziała mi natomiast jakiś czas po, że jak była na hormonach to praktycznie dopiero kiedy ją nakręciłem nabierała chęci.
Także też polecam zabieg, jest przyjemniej, częściej i nie trzeba pamiętać o antykoncepcji. Także 3 plusy 0 minusów, jak filet. 😉
 

Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry