• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasze historie o tym, jak zabawa z podtekstem seksualnym zakończyła się seksem.

Mężczyzna

Hornyboy24

Seks Praktykant
Ciekawi mnie, czy mieliście historie, gdzie zabawa z podtekstem seksualnym (Np gra w butelkę lub rozbieranego pokera) zakończyła się seksem na tej samej imprezie. Ja sam nie mam takich doświadczeń, ale chętnie dowiem się, jak u was potoczyły się takie lub podobne historie.
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Na jednym ze spotkań forumowych, po tym jak poszliśmy do hostelu, w którym zatrzymała się koleżanka, bawiliśmy się w pytanie czy wyzwanie. Dostałam wyzwanie aby całować się z tą właśnie koleżanką przez dłuższą chwilę, co oczywiście zrobiłam z przyjemnością. I w sumie w trakcie tej zabawy nic więcej się takiego nie działo, ale po jakimś czasie wróciłyśmy do tego całowania, dołożyłyśmy do tego pieszczenie się wzajemne nie przejmując się pozostałymi osobami. Później dołączył do nas jeszcze kolega, a drugiego wypchnęła za drzwi i tak doszło do trójkąta. Więc to w sumie nie stało się w zabawie, ale można uznać, że było jej jakimś następstwem, a przynajmniej dało nam pretekst ;)
 
Mężczyzna

dzikispid1111

Cichy Podglądacz
W pewnej pracy zabawa wlasnie rozmowa co by było gdyby z koleżanką z innego działu skończyła się bardzo namiętnymi pieszczotami ,niestety wtedy nie było miejsca na nic więcej ale dokończyliśmy innym razem 🙈
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry