• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasza pierwsza masturbacja i pierwszy orgazm

Mężczyzna

darko_xd5932

Cichy Podglądacz
Po raz pierwszy masturbowałem się w wakacje, przed swoimi 17. urodzinami. Byłem sam w domu. Siedziałem przy kompie. Oglądałem na YouTube filmiki z dziewczynami siedzącymi na ubikacji. Delikatnie masowałem swojego kutaska. Było mi coraz przyjemniej. W szczycie przyjemności, nastąpił wytrysk sporej ilości spermy. Pobiegłem do WC po papier toaletowy, by powycierać swoje "dzieło"... To była bardzo miła chwila ;)
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Miałam chyba 12 lat i suszyłam włosy suszarką, było mi trochę chłodno, dlatego dogrzewałam sobie nogi siedząc po turecku na fotelu. Nieświadomie skierowałam sobie strumień ciepłego powietrza na wzgórek łonowy i po chwili poczułam, że jest to przyjemne. "Dogrzewałam" się tak kilkanaście sekund i przypadkowo dotknęłam się tam rączka suszarki, a był to sprzęt śmiało mogący konkurować ze współczesnymi gadżetami ze względu na komfort pracy i wibracje. To było jeszcze przyjemniejsze. Musiałam jednak skończyć eksperyment bo padła komenda, że "spinamy" i do łóżka. Przyznam szczerze, że tym razem poszłam chętnie. Nie miałam ochoty na czytanie i słuchanie wieczornych opowieści mojego Taty o dinozaurach. Szybciutko wróciłam do tego przyjemnego uczucia, najpierw położyłam tam dłoń, potem zaczęłam lekko naciskać, muskać. Nie przypominało to masturbacji, ale było bardzo przyjemne. Sporo kombinowałam żeby znaleźć "dziurkę przez którą siusiam", najfajniejsze było kiedy trochę zrezygnowana i planując kolejne mycie włosów, położyłam się na brzuchu i wsunęłam dłoń pod wzgórek łonowy, no to był strzał w dziesiątkę, mogłam sobie uciskać i pocierać i nagle trafiłam na jedno miejsce, które bardziej sprawiało mi przyjemność, było to wtedy kiedy miałam palec pomiędzy wargami dotykając ujścia cewki i łechtaczki (teraz to wiem oczywiście) Po kilku minutach poczułam bardzo przyjemne mrowienie i bardzo się przestraszyłam, kiedy pojawiał mi się tam na dole nagły skurcz i zapulsowało kilka razy, było super, ale martwiłam się, że cos mi się stało.
Po odczekaniu tzw. kilku dni poeksperymentowych szło mi już lepiej ;) Potem odkryłam patent z kołderką pomiędzy udami, jaśkiem itp.
 
Mężczyzna

darko_xd5932

Cichy Podglądacz
Najwięcej spermy mi wyciekło, gdy oglądałem tą dziewczynę - ładny biust opleciony włosami, długie nogi, zdjęte majteczki przy siedzeniu na toalecie...
stopzaparciom.jpg
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Ja miałem ciekawą akcje, nie pamiętam ile miałem lat dokładnie ale na bank podstawówka. Nie było żadnej edukacji seksualnej więc niewiele w sumie wiedziałem co robię xD Ale w wannie kiedyś zorientowałem się, że jest to mega przyjemne jak leje wodę na penisa i kiedyś jak robiłem tak wystarczająco długo to doszedłem xD Więc pierwszy raz zwaliłem sobie wodą z prysznica 😂
 
Kobieta

anawlis

Nowicjusz
Ja jak już umiałam korzystać z toalety miałam z 4 latka robiłam siku na WC i obserwowałam skąd to leci. Potem zamknęłam klapę usiadłam na niej i podkurczylam nóżki. Wzięłam małe lusterko okrągłe i dokładnie przyglądałam się jej jak wygląda. Nie wiem czemu ale trochę mnie zszokował ten wygląd pewnie dlatego że nigdy wcześniej jej nie widziałam. Była taka delikatna i zauważyłam bardzo wrażliwa. Zaczęłam bawić się nią, rozszerzać i dotykać płatków warg. Wzięłam patyczek do uszu i mizialam sobie pomiędzy wargami mniejszymi a większymi. Pamiętam że nie rozumiałam jak to możliwe że to takie przyjemne. Byłam trochę przestraszona i uważałam żeby nikt nie zaglądał przez szybkę w drzwiach. Po chwili ogarnęła mnie przyjemna fala rozkoszy. Byłam w szoku. Wtedy nie wiedziałam oczywiście co to było. Ale dosyć szybko o tym zapomniałam na kolejne 4 lata bo zaczęłam się masturbować w wieku ok 8 lat z wielkim poczuciem wstydu. Za każdym razem przepraszałam Boga i obiecywałam że nigdy więcej 🤦 prawdziwego moralniaka miałam przy 1 komuni świętej , jeszcze ksiądz kazał nam się z tego spowiadać jpd 🤦
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry