• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wakacje z Pauliną. Część 2

mateusz1989

Nowicjusz
Było nas 3. Pokój hotelowy nad morzem. Późny wieczór. Nasi znajomi poszli na imprezę do białego rana, z której nasza trójka się urwała. Ja, Paulina i Julia.

Siedzieliśmy w ich pokoju. Paulina z Julką dzieliy go razem. Atomosfera miła, lekko zakropiona alkoholem.

Ja tam uwielbiam, jak facet jest stanowczy. To znaczy nie lubię leżeć jak kłoda ale umówmy się, że uwielbiam jak to on bierze sobie część mnie i robi co chce. Czasami nawet lubię pozwolić sobie na coś o co nigdy bym się nie podejrzewała. Chociaż chyba mało już takich rzeczy zostało – dziewczyny roześmiały się.
No mów, mów. Chcemy znać więcej szczegółów. No, przynajmniej ja bym chciał – dodałem swoje trzy grosze.
Nie no ! Ja też chcę wiedzieć – dodała Julia, która z każdym zdaniem Pauliny nabierała jakby pewności siebie.
Ej, wiecie na pewno, szczególnie on wie,bo mnie bierze jak chce, że to zależy od okazji i zachcianki – Paulina wyprostowała się i wzięła łyk wina.
No dobrze, dobrze śliczna wiemy, że tak jest. Alee... mam pomysł ! Zagrajmy w grę... Hehe. Opowiesz nam to na co masz TERAZ ochotę. W tej chwili. A ja zgaszę światło byś się nie krępowała naszego wzroku i ciekawości – podszedłem i nie czekając na przyzwolenie, czy też negatywną odpowiedź na swoją propozycję, zgasiłem światło.

W pokoju było i tak stosunkowo jasno przez światło wpadające przez okno.

No nie mogę tak przy Julce – popatrzyła się na nią i znów razem się zaśmiały.
No przestań, mów! Ja przecież też mam zachcianki jak każdy ! Nie wstydź się ! - odpowiedziała jej już mniej nieśmiała dziewczyna.
O widzisz ! Julia też się podzieli swoimi pragnieniami z nami – uśmiechnąłem się patrząc się prosto w twarz Pauliny.
No to może ty pierwszy ! - trzasnęła Julia dodając – Z chęcią my we dwie posłuchamy a szczególnie Paulina jak pójdziecie do Twojego pokoju - zrobiła głupią minę i zaczęła kiwać się na boki zanurzając swoją twarz w kieliszku z winem.
Nie, nie Paulina była pierwsza i to ja pierwszy posłucham na to co się stanie gdy zaczniemy dobierać się do siebie.
Ok! Dobrze, niech Wam będzie. Opowiem co zrobię mojemu przystojniakowi gdy będziemy sami – Paulina spiła ostatni z kieliszka,wzięła głęboki wdech i poprawiła się na łóżku.

W tym czasie ja zmieniłem pozycję. Położyłem się dziewczyną „w nogach”. Łóżko było małe, jednoosobowe więc dziewczyny siedziały ramię w ramię a ja się musiałem wpasować. Chwyciłem stopy swojej koleżanki i zacząłem je masować. Paulina sama chwyciła za butelkę wina i solidnie sobie nalała. Cały początek jej wypowiedzi był w stylu „nie no, krępuję się” itp. lecz po dłuższej chwili i lekkim nakręceniu jej przełamała się.

„Wejdziemy do pokoju. Spojrzymy na siebie i bez żadnego słowa zaczniemy się całować. Chciałabym żeby każde z nas samo się rozebrało i nasze nagie ciała przytuliły się. Wtedy poczuję Twojego twardego penisa, który zwierzęco mnie pożąda i chce się we mnie wbić. Ale ja dam Ci wyraźny znak, że nim do tego dojdzie chwilę to potrwa, że mam parę niespodzianek dla Ciebie i że na początku to ja się Tobą pobawię.
Całujemy się, a Twój penis jest ugoszczony przez moje krocze i pocieram nim o swoje mokre już wargi. Uwielbiam jak tak na mnie działasz, że cała pływam, że w pokoju czuć mój zapach.”
Paulina przerwała a w pokoju panowała martwa cisza.

Ej, cojest ? - zaśmiała się i napiła.
Słuchamy – odpowiedzieliśmy oboje z Julką.
Podoba się kochani ? - zapytała nieco odważniej Paulina.
Oj tak, nie przerywaj – odpowiedziałem.
A Ty nie przerywaj masażu stóp! - dodała Paulina.

„W każdym razie. Uwielbiam jak mnie ten zboczuch doprowadza do takiego stanu, że aż sama bym się zerżnęła jakby to było tylko możliwe – zaśmiała się. Choociaż czasami jak go nie ma pod ręką to szukam czegoś do zerżnięcia się – znów się zaśmiała i poruszyła stopą.
No ale ale. Co bym mu dziś zrobiła...? No chyba bym położyła Cię na podłodze i od razu obrała pozycję sześć na dziewięć ale zakazała Ci się bawić moją muszelką. A zrobiłabym Ci takiego loda, że byś prosił mnie o to bym pozwoliła Ci już skończyć. Ale nie, nie, nie cała noc przed nami. Po chwili zanurzyłabym swoją muszelkę w Twoich ustach i kazała Ci robić mi dobrze, tak jak to umiesz robić kochanie.”- jej wzrok był wymowny.

Oj robi się gorąco między wami – zaśmiała się Julka.
Poczekaj, poczekaj, aż Ty puścisz wodzę fantazji to Tobie i nam też się przez to zrobi gorąco – i klepnąłem Julkę w kolano.
A no właśnie, może Julka też chce masażu bo taka spięta biedna się wydaje ? - pewna siebie Paulina pochylając w moją stronę głowę zapytała.
Oj, no co Wy... - Julka się przewierciła.
No mogę, masaż to masaż Juleczko – odpowiedziałem i przekręciłem się tak by chwycić spięte stopy Julki. Miło ? - zapytałem.
Tak. - odpowiedziała krótko.
Nie wstydź się Julka ja nie mam nic przeciwko – Paulina wyciągnęła kieliszek w stronę Julki i dziewczyny stuknęły się.

„Mam ochotę ujeżdżać jego twarz i walić mu konia. Chcę by chwycił całą moją cipeczkę do ust i mocno zasysał bawiąc się przy tym językiem, który wkradałby się raz po raz do środka mnie.”

Nie no nie mogę, czekajcie muszę siku – zerwała się Paulina do łazienki.
Podoba się ? - skorzystałem z okazji i zapytałem się Julki.
A tak, podoba się. Macie bujne życie widzę – i skrępowanie napiła się wina.
Nie, nie Juleczko – czy masaż Ci się podobo ?
Aaa, hehe, no tak. Naprawdę. Paulina opowiadała, że masaż dziwne dłonie. Yyy, to znaczy męskie ale potrafisz tak delikatnie, ajk to ona nazwała, smyrać, że szok. I masaże robisz pierwszorzędne – dodała poprawiając się.
No to fajnie, zaraz przejdziemy wyżej jak Paulina pozwoli – uśmiechnąłem się i dalej ją masowałem.

O już lepiej, sorry ale nie mogłam już wytrzymać - i klepnęła mnie po pośladkach.
Julka pyta czy mogę za łydki się zabrać – puściłem Paulina oko. Julka ewidentnie zdębiała.
No jasne, tylko tak dobrze jak mi masz jej zrobić! - krzyknęła Paulina kontynuując swoją fantazję.

„No i po czasie to położyła bym się na brzuchu na łóżku. No i nie wiem jak Ty Julka ale ja już Ci mówiłam, że tak lubię. No i kazałbym mu krążyć językiem po mojej pupie sama bawiąc się mocno moją łechtaczką. I tak z dziesięć minut musiałby mi lizać, abym prawie doszła. Gdy tylko bym czuła, że dochodzę od razu bym przerywała. Lubię gdy on mnie tak męczy i sama tak lubię się zabawiać.”

No ja też tak robię – wyrwało się Julce, której łydki były już dobrze wymasowane i mimowolnie moje dłonie kierowały się ku udom.
O proszę ! A co takiego robisz? - zapytała Paulina dodając – wreszcie się dziewczyna otworzyłaś i znów stuknęły się kieliszkami.
No tak przerywać....
No mów dalej to pozwolę mu całą Ciebie wymasować – zaśmiała się Paulina.
No prawie dochodzić ale przerywać bo potem jest taki mocnyy – dokończyła Julka.
A. A zabawy pupą nie lubisz ? - uśmiechnęła się Paulina patrząc na nią.
A tego nie próbowałam – mocno zawstydziła się Julka.

Paulina chwyciła moją lewą dłoń i skierowała ją ku udom. Zacząłem masować uda. Julka starała się nie łączyć nóg lecz czasami odruchowo tak robiła.

Paulina kontynuowała:
„ Obróciła bym się i powiedziała teraz Ty! No i teraz on opowie co mi zrobi jak pójdziemy”

Wszyscy popatrzyliśmy się na siebie lecz przerwałem tą ciszę.

Aha, to tak się bawimy. Oj Paulino chyba się krępujesz bo zazwyczaj trochę bardziej niegrzeczna jesteś kochana no ale dobrze. To ja to uzupełnię tylko Julka musi się położyć.
Słucham ? - zdziwiła się Julia.
No masaż masz dziewczyno ciesz się. On dobry w tym jest. Chyba lepszy niż w łóżku – zaśmiała się puszczając mi oko.
Y. Poprawię się dzisiaj Paulinko ! - dodałem i wstałem z łóżka podając Julce dłoń.

Popatrzyła na mnie i wyjątkowo nieśmiało dała mi swoją dłoń.
Kładź się. Chcesz najpierw masaż brzucha czy pleców ?
Plecy ! - zawołała Paulina nalewając sobie odrobinę wina.
No to kładź się na brzuchu ale ściągnij tą kieckę – uśmiechnąłem się do Julki. Czułem jak do penisa napływają litry krwi ale powstrzymywałem się od pełnego wzwodu.
No to potem ja chce masaż – krzyknęła Paulina i ściągnęła swoje szorty i koszulkę. Przykryła poduszką brzuch i piersi i ściągnęła z siebie stanik.
Ale ja nie mam stanika... - przerwała nam Julka.
O jezu, dziewczyno ale masz problem. Też nigdy nie paradowałam naga przed inna dziewczyną ale masz – Paulina odsłoniła brzuch i piersi...
O kurde... - zawołałem dodając – moje zabawki teraz widzisz Julka !

Julia pełna skrępowania zaczęła ściągać sukienkę i od razu położyła się wzdłuż łóżka na brzuchu w samych majtkach. Zwykłych dziewczęcych majtkach co akurat w tej sytuacji dodawało jej uroku. Gdy zacząłem ściągać koszulkę i spodenki Julka popatrzyła na mnie i szybko odwróciła wzrok. Paulina obserwowała mnie uważnie. Usiadłem w rozkroku na Julki udach i zacząłem masować kark zjeżdżając sukcesywnie w dół.

No więc, zaczynając tam gdzie skończyła moja piękna to:

„Znów bym obrócił ją na brzuch, tak jak Ty teraz Julka leżysz...Podłożyłbym jej poduszkę pod brzuszek i bez wahania wsadziłbym w nią swojego nabrzmiałego od podniecenia penisa.”

Julka dolać wina ? - zapytała Paulina.
Tak, tak poproszę – odpowiedziała lekko dysząc od masażu.
O widzę, że Ci dobrze. Ale Ci zazdroszczę... - oznajmiła Paulina nalewając i podając jej wina.
No mów nie przerywaj, ciekawa jestem co będzie dalej – powiedziała Julka po dużym łyku wina.

„Najpierw delikatnie był ją posuwał, bo lubię słuchać jak piszczy sobie pod nosem. Całowałbym ją po karku i plecach. Tak jak teraz Ciebie Julka”.

Nachyliłem się i delikatnie musnąłem ją ustami po karku nie przerywając. Patrzyłem na Paulinę, która aż musiała się poprawić a jej wzrok był wlepiony raz we mnie raz w Julkę. Julka zadyszała.

„No i potem po tej chwili delikatności swoim kciukiem starłbym z jej cipki soczki i przyłożyłbym go do jej pupy zaczynając krążyć wokół zwieracza. Oj, wiem, że teraz oddech by jej przyspieszył zaś biodra wypychałby się ku górze. Ona uwielbia takie zabawy.”

Pochyliłem się by szepnąć Julce do ucha „Paulina jest bardzo zboczona ale chyba teraz się wstydzi. Zresztą nie ona jedna... A ja tą zboczoność uwielbiam”.

„Mój palec zacząłby napierać na jej drugą dziurę. Wchodziłby w nią kawałek po kawałku rozpalając ją coraz mocniej i mocniej. W ramach małej tortury przerwałbym te zabawy i kazałbym zlizać z mojego fiuta wszystkie jej soki a następnie pocałować się. Wiem, że zrobiłaby to z ochotą.”

Paulina zaczęła głośniej oddychać. A ja zacząłem poruszać swoim penisem.

Czekajcie bo mi nie wygodnie. Paulinko nie masz chyba nic przeciwko by zobaczyć swojego dzisiejszego oprawę ? - zaśmiałem się i zszedłem z Julki i chamsko przy jej twarzy zacząłem ściągać bokserki.
Patrz, no zobacz co mnie dzisiaj czeka... - Paulina powiedziała do Julki.
No ładnie... - Julka odwróciła głowę i spojrzała na mojego penisa.

Wsiadłem znów na nią i dalej masowałem lecz po chwili...

Mam lepszy pomysł. Julka miło Ci się słucha tego co mówimy ? - zapytałem.
Bardzo miło...
No teraz zrobimy tak,że usiądziesz na łóżku a ja dobiorę się do mojej suczki.

Zszedłem z Julki i obchodząc łóżko podszedłem do swojej pani. Zacząłem gładzić ją po włosach zaś ona chwyciła mnie od razu za jaja jedną ręką a drugą zaczęła obciągąć.
Julka leżała jak wmurowana. My sami byliśmy trochę zaskoczeni sytuacją. Ale bawiliśmy się dobrze, tak jak chcieliśmy. Julka dodała czegoś nowego w „naszej sypialni”.

Otwórz buźkę – rozkazałem.
Dobrze, rozumiem – dodała Paulina.

Najpierw delikatnie muskała mojego żołędzia ustami i językiem. Jeździła wzdłuż językiem po nim zahaczając o jaja,które mieściła w buzi.
Julka patrzyła się na moją twarz. A ja na Julkę, która zaczęła się podnosić i siadać.

Położyłem się tak, że byłem pośrodku dziewczyn. Paulina kucnęła przed łóżkiem a w buzi miała mojego penisa. Robiła namiętnego loda. Dziewczyny patrzyły się na siebie.

No kochanie. Kontynuuj masaż – powiedziała Paulina i wróciła do robienia loda.

Moja dłoń chwyciła Julkę za udo i zaczęła masaż. Gdy Paulina przyspieszała ściskałem Julkę mocniej. Nagle poczułem jej dłoń na swojej dłoni.

No wreszcie ! - krzyknęła Paulina idalej mi obciągała lecz po chwili dodała – patrz Jula, opowiadałam Ci o tym jak on lubi.
O kurwaa... - wyjęczałem.

Paulina ściągnęła mi mocno skórę na dół i zaczęła mocno obciągać. Góra, dół. Fiut był naprężony. A dłoń Julki zaczęła gładzić moją.

Chodź mała, spróbuj ale masz się mnie słuchać – uśmiechnęła się Paulina.
Julka prawie zdrętwiałaś. Widać po majtkach, że jesteś mokra. Chodź do nas... - wyskamlałem.

Poczułem jak Julka siada okrakiem na mojej lewej nodze i przygląda się temu co Paulina robi. Po chwili poczułem jak Paulina dosłownie wypluwa mojego fiuta ale skórę dalej trzyma u dołu, mocno i solidnie. Poczułem dłoń w kroczu. Dłoń Julki. Popatrzyłem się na Paulinę a ona patrzyła na mnie z lekkim uśmiechem. Podpełzła do mnie i zaczęła mnie całować. Puściła mojego penisa a jej dłonie były teraz na jej piersiach, które sama pieściła. Paulina obserwowała mnie i Julkę, Julkę która właśnie naciągnęła mi fiuta, nie tak dobrze jak Paulina bo bała się, że mnie zaboli. Widziałem twarz Julki, która zblizała się do penisa ale teraz Paulina przysłoniła mi widok swoja twarzą. Jej oczy żarzyły się a pocałunki były kurewskie i wulgarne. Gdy Julka zaczęła mi obciągać zajęczałem a Paulina chwyciła mnie obiema dłońmi za twarz i mocno pocałowała.
W pokoju było słychać, dosłownie słychać jak Julka łapczywie robi mi loda.

Po chwili zaproponowałem.
Dziewczyny a może jeszcze trochę wina ?
Tak – odpowiedziała Paulina i bez skrępowania przeszła się po pokoju nalewając i rozdając kieliszki.


Dalsza część opowiadania zacznie się od tego jak do całej tej sytuacji doszło. A potem będzie już ciąg dalszy TEGO wydarzenia.
Opowiadanie specjalnie napisane na szybko dla Princessy : -)
 
P

Princessa

Guest
Dziękuję za dedykację:). Jest mi niezmiernie miło. Trójkącik - fajna rzecz:* Podoba mi się:)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry