• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W końcu porządnie zaspokojona

akatrina1982

Cichy Podglądacz
W końcu porządnie zaspokojona
I udało mi się jeszcze dzisiaj pojawić się na blogu na kilka chwil.

Muszę powiedzieć, że wieczór miała wyjątkowo udany.
A udany dlatego, że obfitujący w megaaaaa orgazmy :p

Uwielbiam takie spontaniczne akcje z moim przyjacielem do łóżka :)

Zadzwonił do mnie gdy siedziałam w domu i przez telefon powiedział, że jest w okolicy i jak mam ochotę to wpadnie do mnie i zrobi mi dobrze językiem jak mam ochotę.

Odparłam, że mam ochotę na coś więcej niż jego język. Pragnęłam jego fiuta w swojej dziurce.

Zadzwonił domofonem, otwarłam mu i w ciągu kilku sekund pojawił się w drzwiach,
nie zdążyłam zamknąć drzwi na zamek a już zaczął mnie rozbierać z koszulki, rozpiął stanik i zaczął całować moje ciało. Oparłam się o szafę w przedpokoju, ściągnął szybko spodnie i majteczki i nie czekając długo włożył mi dwa palce w mokrą od soków cipkę.

Bawił się tak przez chwilę po czym przestał i pociągnął mnie za rękę prowadząc do salonu gdzie kazał mi uklęknąć i wypiąć tyłek.


Nie opierałam się więc w kilka sekund przyjęłam pozycję, wystawiłam swoje klejnoty do zabawy.
On uklęknął za mną i zaczął pieścić moje kakaowe oczko i cipkę językiem.

Nie wiem ile to trwało ale przeżyłam kilka orgazmów pod rząd.

On jednak nie dawał za wygraną, też dopominał się orgazmu.

Obróciłam się, przewróciłam go na plecy i zajęłam się jego fiutem.

Wodziłam językiem od czubeczka po same jajka, delikatnie pieściłam językiem odcinek między jajkami i jego dziurką, wkładałam go w usta do końca co doprowadziło go do orgazmu w niecałe 5 minut.

Spuścił mi się do ust, uwielbiam smak jego spermy.

On był dalej w gotowości bojowej więc nadziałam się na jego penisa i uprawialiśmy seks w pozycji na jeźdźca a on ręką pieścił moją łechtaczkę co doprowadziło mnie do kolejnego orgazmu a On po raz kolejny wystrzelił we mnie.

Po wszystkim wyczerpana położyłam się na boku, ale On chciał jeszcze :)
nie miałam już sił więc powiedziałam, że niech robi co chce ale ja się nie ruszam :p

Leżałam na boku, jego ręka błądziła po moich pośladkach, aż w końcu poczułam, że dobiera się do mojej ciaśniejszej dziurki, wsunął delikatnie jeden palec, pobawił się przez chwilę, zaczęłam ruszać biodrami dając mu znak, że jestem gotowa i wszedł we mnie dając mi kolejną dawkę rozkoszy zmieszanej z bólem. On ma mega duże penisa jeśli chodzi o analne zabawy tak więc uwierzcie mi, czułam jakby mnie rozrywał, ale to było przyjemne uczucie.

Buziaki :-*
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry