• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakiej pozycji się ostatnio kochaliście? :)

Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Ostatnio zakupiłem pod materacowy zestaw małego bondage kajdanki na ręce i nogi. Luba leżała na łóżku jak gwiazda nie mogąc się ruszyć. Zacząłem zabawiać się jej pusią malutkim wibratorkiem i palcami. Wiła się jak wąż kiedy przeżywała orgazm nie mogąc złapać oddechu. Kiedy już doszła do siebie przyznała ze miała podwójny mega orgazm pochwowy łechtaczkowy. Było mega zajefajnie, pomimo ze nawet nie doszło do penetracji peniskiem😍
 
Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Dosyć dawno, bo ponad pół roku temu. Ale wybraliśmy się do galerii na zakupy ubraniowe... Już podczas jazdy samochodem miałem ochotę włożyc rękę pod zwiewna sukienkę, lecz stwierdziłem że przetrzymam to dłużej aby lepiej smakowało... Pierwszy, drugi, trzeci, czwarty, piąty i następny z kolei sklep... Aż wkoncu zaprosiła mnie do przymierzalni abym ocenił jak leży na niej kostium kąpielowy, zanim zdążyłem ocenić i dobrze obejrzeć, jej głowa znajdowała się poniżej mojego pasa, jej kolana kleczaly na posadzce... Przymierzalnia z drzwiami a nie z kurtyna, po chwili obciągania podniosłem ja z podłogi, rozszerzylem jej nogi i na stojąco odchylając majteczki z kompletu wylizałem jej mocno cipke... Następnie obróciłem ja plecami do siebie, mocno pochyliłem jej tułów i zerżnąlem najmocniej jak potrafiłem. Co chwilę jej nogi i ciało mocno drzalo, dając mi znak że szczytuje... Po wszystkim kleknela przedemna i poprosiła o spust do buzi...
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Na pieska, gdzieś o drugiej w nocy. Byłem tak nakręcony, że po wytrysku jeszcze konar nie opadł i włożyłem z powrotem na kilkanaście sekund. Moja powiedziała, że to mega ją nakręca jak po wytrysku uda mi się jeszcze penetrować.
 
Mężczyzna

horny18cmm

Seks Praktykant
Pozycja na misjonarza moja partnerka miała nogi podniesione, przy głowie. Uwielbiam tą pozycję , mogę ją głęboko penetrować 🥰 z resztą ona tez tak uwielbia .
 
Mężczyzna

Grzegorz12345

Nowicjusz
Zdradźcie, co ostatnio porabialiście w sypialni :) Czyli jak w tytule: w jakiej pozycji/ach ostatnio uprawialiście seks? Za co ją/je lubicie? W razie dziwniejszych typu "skrzyżowane klucze", "zaciśnięta klamra" i spółka mile widziana grafika obrazująca owe wygibasy.


Wiec zaczynam.

Ostatnio padło na siedzącą od tyłu, na łóżku. Ogólnie jedna z ulubionych, bardzo lubię kontrolować głębokość penetracji i tempo, dodatkowo w trakcie partner ma wolne ręce, więc zajmuje się cipką. Faktem jest, że trzeba sobie zapracować na orgazm, ale im dłużej tym lepsze ćwiczenie na mięśnie nóg (fitness zaliczony, seks też - same plusy ;)). No i jak mężczyzna lubi popatrzeć na podskakujący tyłek, to widok na pewno ciekawy.

7420a1538175128.jpg



Kto następny? :)
Wczoraj najpierw z żoną wspólną masturbacje sobie robiliśmy a później przy filmie delikatnie na łyżeczkę
 
  • Love
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry