• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakiej pozycji się ostatnio kochaliście? :)

Mężczyzna

rafaello123

Cichy Podglądacz
Witam mam pytanie glownie do pan mianowicie moja partnera odczuwa lekki bol podczas pozycji na pieska co o tym myslicie ??dodam ze to moja ulubiona pozycja , miala ktoras z was podoby problem??
 
Mężczyzna

Maestroo

Cichy Podglądacz
Zdradźcie, co ostatnio porabialiście w sypialni :) Czyli jak w tytule: w jakiej pozycji/ach ostatnio uprawialiście seks? Za co ją/je lubicie? W razie dziwniejszych typu "skrzyżowane klucze", "zaciśnięta klamra" i spółka mile widziana grafika obrazująca owe wygibasy.


Wiec zaczynam.

Ostatnio padło na siedzącą od tyłu, na łóżku. Ogólnie jedna z ulubionych, bardzo lubię kontrolować głębokość penetracji i tempo, dodatkowo w trakcie partner ma wolne ręce, więc zajmuje się cipką. Faktem jest, że trzeba sobie zapracować na orgazm, ale im dłużej tym lepsze ćwiczenie na mięśnie nóg (fitness zaliczony, seks też - same plusy ;)). No i jak mężczyzna lubi popatrzeć na podskakujący tyłek, to widok na pewno ciekawy.

7420a1538175128.jpg



Kto następny? :)
Z żoną urozmaicamy łóżko czyli korki zabawki
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Zdradźcie, co ostatnio porabialiście w sypialni :) Czyli jak w tytule: w jakiej pozycji/ach ostatnio uprawialiście seks? Za co ją/je lubicie? W razie dziwniejszych typu "skrzyżowane klucze", "zaciśnięta klamra" i spółka mile widziana grafika obrazująca owe wygibasy.


Wiec zaczynam.

Ostatnio padło na siedzącą od tyłu, na łóżku. Ogólnie jedna z ulubionych, bardzo lubię kontrolować głębokość penetracji i tempo, dodatkowo w trakcie partner ma wolne ręce, więc zajmuje się cipką. Faktem jest, że trzeba sobie zapracować na orgazm, ale im dłużej tym lepsze ćwiczenie na mięśnie nóg (fitness zaliczony, seks też - same plusy ;)). No i jak mężczyzna lubi popatrzeć na podskakujący tyłek, to widok na pewno ciekawy.

7420a1538175128.jpg



Kto następny? :)
Ja uwielbiam delikatne pieszczoty ale kulminacją zawsze są - nożyce ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry