• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W Jakich kreacjach lubicie oglądać panie na plaży ? Jak również w czym panie czują dobrze.

Kobieta

Agnieszka2

Seks Praktykant
Byłam ze znajomą się opalać bo ostatki lata i gorąco. To pomyśl że plaża. Rozłożyliśmy się i niedaleko były jakieś dwie rodzinyi troje dzieci nastolatki widac było dwie dziewczyny ok 14 może więcej ok 16. I chlapał najmlodszy widziałam.
Nie zwróciłam uwagę na ich kąpielowy stroję mają ale staniczek i dół a chłopak jakieś spodenki. I tę dziewczyny zaczęły przechodzić kolonas i za którym przejściem obok ale patrzę a ta dziewczynka jedna co ona bez dołu tak paraduje i matki nie zwracają uwagę.

Nagle coś mama jej dała karta cZy pieniądze i odwraca się i zaczyna iść znów jak się kręciły. Patrzę a tu ma majteczki to co już oczy mi siadać zaczynają 55 lat.z Ale mija nas obok patrzę na tył a tu proszę stringi na plaży dzieci paradują pośladki na widoku byłam w szoku że Mamy pozwoliły jej.
 
Mężczyzna

NormalnieNienormalny

Seks Praktykant
Jednoczęściowy strój 🤔 przemawia do mnie w jaskrawych kolorach i z głębokim wcięciem między udami. Dwu częściowy?🤔 Kolorów nie zmieniam. Coś jaskrawego. Majteczki fajnie opinające pośladki. Góra? Hmm coś zwiewnego - pracujące przy najmniejszym podmuchu wiatru. Nie przezroczyste, ale na tyle delikatne, aby widać było sutki
 
Mężczyzna

Noigel

Cichy Podglądacz
Ja kiedys bede musial sprobowac jak beda siedzialy takie 3 Milfy wyjde z wody sciagne mokre gacie ubiore suche i pojde dalej i jeszcze sobie pierdne , ale beda mialy o czym gadac.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry