• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W Jakich kreacjach lubicie oglądać panie na plaży ? Jak również w czym panie czują dobrze.

Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Nie wiem czy w dobrym miejscu to założyłem, najwyżej moderator przeniesie. Jeśli o mnie chodzi to ja preferuje kolory jaskrawe, więc ciemny kolor bikini czy tankini jakoś nie robi na mnie wrażenia. Jako że nie mogę pokazać, zdjęć innych osób bez ich wiedzy to posłużę się swoim modelem. Bo tak właśnie głównie te lale traktuje, prowadzę dwa kanały na YT i nie raz muszę coś sprawdzić w ustawieniach na szybko. A nie każdy ma czas żeby akurat tego dnia przyjść.

Przez lato kilka ich zrobiłem. Bikini to z mojej kolekcji które przeważnie zakładają koleżanki na sesje ;)

1801fec696.jpg

e0f0c7ac57.jpg

edbd9549e2.jpg

0298b2e114.jpg

11347e474a.jpg

1ef54d6186.jpg

fbe9d93ba7.jpg

a7ef8dc991.jpg

c3d97afacd.jpg

11612d3b7d.jpg

8344fbea0e.jpg

12267d263c.jpg

dee8f87db2.jpg

d4f79233ea.jpg

d7d182a71b.jpg
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Ja mam czerwony strój dwuczęściowy Champion, dwuczęściowy turkusowy wiązany na szyi, jednoczęściowy melanżowy też wiązany na szyi. No i wyobraźcie sobie, że jeszcze ich nie nosiłam (!) 🙈
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Zdecydowanie maksymalne co kobieta powinna założyć na plażę, to stringi kąpielowe. Inaczej opalenizna wygląda po prostu kuriozalnie. Nie pamiętam, kiedy moja ostatni raz opalała się w górze od kostiumu. Chyba z 6 lat temu, gdy byliśmy na wczasach z moją Mamą ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry