• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uwielbiam mieć coś w tyłeczku - wy też?

Mężczyzna

duzu96

Podrywacz
Po zakupie masażera prostaty i kilku próbach stwierdzam, że to zupełnie inna stymulacja i jest bardzo miło. Nie mniej wymaga dłuższego przygotowania i dobrego lubrykantu, który znacząco pomaga. A ciekawość i chęć poznania doprowadziło mnie to zabaw z masażerem który ma jakieś 15 cm aż do 20 cm dildo i to jest zupełnie inne uczucie. Polecam nawet z ciekawości, żeby poczuć to, co czuje partnerka/partner żeby poczuć na własnej skórze 😉
Polecam
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Z rąk lekarzy i innych naprawiaczy natury uratowała mnie pewna Madame. To ona i jej poczynania ukształtowały moje ciało i spowodowały, że jestem pożądaniem wielu facetów. Może kiedyś w młodości i czułam się więcej mężczyzną, ale to szybko minęło i teraz nie ciągnie mnie w żadną stronę chociaż ubieram się jak kobieta i tak mnie postrzegają. Żadnych stałych relacji nie zawarłam. Od początku przygotowywana byłam do tego kim jestem teraz. Wiem, że moje filmy i fotki są interesujące, zwłaszcza na golaska, ale obecnie nie zamierzam ich tu prezentować,
Trochę szkoda bo wielu z nas by cie chętnie zobaczyli z pewnością 😉 a na priv?
 
Mężczyzna

kyiubi

Nowicjusz
Jestem 100% hetero uwielbiam kazdy centymetr kobiecego ciala faceci mnie nie kreca nic a nic ale od kad skonczylem 12 lat to wkladam sb w tylek rozne rzeczy i dildo sprawia to ogromna przyjemnosc takjak bym mial 2 orgazmy na raz ..
 
Mężczyzna

ScatPerwersyjny

Cichy Podglądacz
To u mnie podstawa życia! Częściej od masturbowania penisa.
Niemalże każdego dnia ćwiczę sobie pupę.
Uwielbiam zarówno ćwiczenie zwieracza na szerokość i daję sobie tę przyjemność wprowadzając dłoń w siebie (kocham fisting) oraz na głębokość i do tego mam dildo analne, bardzo giętkie o długości 60cm.

Męczenie pupy to coś cudownego! i polecam śmiało każdemu i panowie.. to że podziałacie z tyłkiem nie oznacza, że "staliście" się gejem ^^ to najgłupszy argument, który słyszę CIĄGLĘ !
Miejcie świadomość, że nie to świadczy o tym, kto was pociąga. To nie takie proste.
Ja jestem hetero, nie pociągają mnie mężczyźni. Doceniam fajne męskie ciało i jak widzę, że facet ma wielkiego penisa to zawsze na propsie (i zazdrości męskiej przy moich 16cm), ale finalnie będąc już w wieku 32 lat świadomie wiem i ciągle niezmiennie czuję pociąg do kobiet.
Mówi się, że tylko krowa zdania nie zmienia itp. nie wiem, jak będzie kiedyś, ale od lat nie zmienia mi się.

A tu zostawię Wam zdjęcie, jak dosiadam jedno z moich większych dild. Mackę ośmiornicy o średnicy na dole 10cm, która tak maksymalnie mnie rozpycha analnie, że sperma z penisa automatycznie sama cieknie! najwspanialsze uczucie!

O tu fotka, kliknij: Macka dildo w pupie
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Mariano7

Cichy Podglądacz
Uwielbiam wszelkie zabawy moim tyłeczkiem. Od palcóweczki po gadżety. Do tego klapsy na pośladki i pełen błogostan 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry