• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uległość

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Fantazje erotyczne o dominacji nie zawsze stawiają w roli pana. Zdarza się, że fantazjujemy o byciu zdominowanym. Wizja, w której kobieta traktuje nas jako swoją prywatną seks-zabawkę, spełniającą każdą jej zachciankę, może być bardzo stymulująca, jednak wielu mężczyzn odczuwa przy tym swoisty niepokój. Spokojnie, fantazjowanie o byciu uległym nie oznacza, że jesteś niemęski. Wbrew pozorom takie marzenia można łatwo wytłumaczyć – gdy na co dzień jesteś odpowiedzialny za wiele spraw, nie tylko prywatnych, ale także zawodowych, twoja wyobraźnia podsuwa ci obraz, w którym oddajesz kontrolę i poniekąd uwalniasz się od jakiejkolwiek odpowiedzialności. To całkowicie normalne i nie powinno cię martwić.
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
@Katrine chyba wpadłam na pomysł- masz dużą wiedzę na tematy seksu- forum wiadomo istnieje od ładnego dłuższego czasu, niektóre tematy tutaj są przestarzałe i już teraz nierzetelne. Teraz natomiast wzięłaś się na "aktualizowanie" tematów seksualnych. Uważam że ekstra byłoby unowocześnić najważniejsze tematy z działu "Antykoncepcja". Jak wiadomo medycyna bardzo szybko się rozwija, wiedza która tam jest- jest przestarzała. Coraz więcej widać tutaj młodych użytkowniczek tego forum, warto by było aby było dla nich takie miejsce gdzie cała encyklopedie nt. Antykoncepcji i zabezpieczeń miały w jednym miejscu. Wiadomo że obecnie antykoncepcja jest coraz nowsza i coraz skuteczniejsza... Wkładki: Mirena, Kyleena, Gynefix, implanty jak np. Implanon NXT, spirale miedziane, ze srebra, ze złota itd itd... Wiadomo jaka jest "Edukacja seksualna" a właściwie jej brak w Polsce. Wiem że zabranie się za to byloby męczące, bo jest po prostu tego całego materiału i postów za dużo. Tak tylko dumam-kumam 🤔 :)
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Kochana Skorpionka zapewniam, że jestem młodą dzierlatką, od fajnych lat mężatką zapewniającą swoim aniołkom w spódnicy w miarę przyzwoite życie — piszę o tym, bo poczułam dyskomfort, że jestem odbierana jako stara panna z marzeniami w szklance gorzałki... Ogrom obowiązków od jutra nie pozwala na czynny udział w SF sporadycznie w tygodniu z sentymentu zajrzę. Miła fajna przygoda w ciekawej mojej egzystencji, sprawdzenie możliwości sprawnego kontaktu z całkowicie nieznanymi ludźmi, wartościowe doświadczenie, które niewątpliwie wpłynęło pozytywnie na mój tok rozumowania. Pozdrawiam serdecznie!
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Katerine, nie widzę tu nigdzie stwierdzenia, że jesteś podstarzałą panną... Wręcz wyczułam w poście Skorpionki wielki szacun w Twoją stronę :)
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
W czasie poszukiwania kochanka idealnego, poznałam chłopaka młodszego o 10 lat, na pierwszym spotkaniu zapoznawczym, w aucie, bo akurat z delegacji wracałam, tak zabawił się moimi sutkami, że chyba przeżyłam orgazm sutkowy (wcześniej to było jak SF). Więc oczywiście napaliłam się na kolejne spotkania. Następne, cała noc, hotel, a u niego zonk, brak erekcji... :D Załamał się wręcz, bo wcześniej jak pokazywał mi filmiki ze spotkań, to bzykał jak królik :)
W tyg okazao się ,ze to jakiś problem urologiczny do wyleczenia, po tyg postanowił się zrehabilitować...No i zaczęło się... Nie miałam nic do powiedzenia, kuźwa, może facet lubi ruchać kobietę w usta, ale niech też zrobi coś dla niej. Rozkaz za rozkazem wydawał, z każdą minutą mój stan wkurwienia się podnosił... Bo kuźwa, najpierw wypadałoby coś ustalić, czy dla drugiej strony jest to do przyjęcia :p
I tak skończyła się moja przygoda z dominującym facetem P
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
NewExperiences Uległość na Majorce Opowiadania erotyczne 14

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry