• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tylko Kobiety Proszę

Mężczyzna

Krystianek95

Cichy Podglądacz
Witajcie Panie i Panowie. Napiszcie tutaj lub na priv co chcieli byście powiązać z tą historia a ja spróbuję was rozpalić
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
Ja bym to widział jako erotyczną opowieść sensacyjno-szpiegowską.

Grupa proaktywistek pod przewodnictwem Kamy Głodek zawiązuje spisek mający na celu sabotowanie światowej produkcji pigułek „dzień po”, tak aby nie działały. Na szczęście ministra zdrowia i szczęśliwości ogólnej, Izaura Orzechowa dowiaduje się o tym i zleca Drużynie Zadań Bardzo Antypowo-Niejawnych (DZBAN) neutralizację spisku. Niestety, o wszystkim dowiaduje się sekretarz prezydencki Michał Masz-Talerzyk i donosi o tym prezydentowi Jędrzejowi Pupie, który natychmiast podejmuje działania mające na celu storpedowanie wysiłków DZBAN-a. Na początek ukrywa się w transporcie waty. Na szczęście z pomocą DZBAN-owi z zaprzyjaźnionego państwa śpieszą agenci Jej Królewskiej Młodości, James Błąd i Johnny Anglik. Jak się później okaże, obaj posiadają polskie korzenie (przy czym słowo „korzeń” jest tu kluczowe).
W samym środku zamieszania pojawia się niespodziewanie Lena Grisky, rosyjska księżniczka, która z pokaźną paczką „pigułek po” i słowami „Znajdź mnie w Paryżu”, ze śmiechem znika w 1905 roku. Później okaże się, że jest nie tylko podróżniczką w czasie, ale też agentką FSB.
Po szeregu niespodziewanych i nieprawdopodobnych zwrotów akcji w tym łóżkowych (chociaż niekoniecznie w łóżku) następuje finał, koniecznie satysfakcjonujący czytelników.
Jaki to finał, zostawiam autorowi tego wątku. W końcu od tego jest autorem.

Zrzekam się praw autorskich do powyższego szkicu scenariusza, a więc każdy może z niego skorzystać bezpłatnie. Gdyby jednak ktoś chciał mnie wspomóc finansowo, to proszę słać datki na Berdyczów.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Indragor, nie ryzykuj " Berdyczów. miasto na Ukr....itd", młodzi nie wiedzą o co chodzi.:D Proponuję : na pomnik szwagra funkcjonariusza;)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Proponuję tytuł jako napis nad wejściem do islamskiego raju;):LOL: ( Oczywiście nie mam nic przeciwko islamowi, żeby nie było)😇😜 To ma byc niespodzianka dla fundamentalistów.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry