• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Twardawe, żołtawe "blaszki" na sutkach

Status
Zamknięty.

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Ja uważam że facet powinien być zadbany - czyli raczej niezbyt zarośniety, wysportowany ale tak bez przesady - naturalnie a nie tylko przez siłke (fuj),fajna fryzurka, TROSZKE solarki w zimie bo głupio jak papier wyglądać a w lecie to mamy naturalne słonko, oczywiście teoretycznie bo w praktyce to różnie w naszym kraju bywa, ale ma być ocieplenie klimatu więc w tym nadzieja leży że będzie git w wakacje :) Ale minikiur, maseczki i reszta to jush troche za dużo, ale co kto lubi i na co mu starczy kasy :)
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
ja tam wolę dwudniowy zarost, zdarte dżinsy, glany i długie włosy mojego mena

Ah.. też to kocham ;) Co prawda mój men 8) ma króciuteńkie włosy, ale to w niczym nie przeszkadza. Ja tam nawet lubię jak się spoci po jeździe na rowerze prosto do mnie. Nie musi być czysciutki, wymuskany i super pachnący. I zdarte dżinsy są najlepsze na świecie ;)

Ja zwróciłam uwagę na mojego chłopaka właśnie dlatego, ze tak wyglądał- zwykły t-shirt, krótkie spodenki i trampki- no i rower- jego wielka pasja. (wrzesień) Przynajmniej jest inny od wszystkich tych solarkowanych, nażelowanych, przypakowanych, wymuskanych.. hehe :)
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
No co, about metrosexualnych to temat jest bardzo na czasie a jakby co to moderator może chyba poprzekładać posty ewentualnie i zrobić porządeczek :)
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
no to groźny Koszałku zastanów się dobrze czy mamy pisać offtopy czy zakładać nowe tematy- w obydwu przypadkach się wściekasz.

A żeby nie drażnić Koszałka to dopiszę coś na temat!

Gdy metroseksualista ma sutki takie jak dziewczyna Odmienionego albo i inne, to nadal nie jest w moim guście.
 

rose

Biegły Uwodziciel
zerg 6 nie zapędzaj sie ok?? bo facet czyściutki i pachnący to nie to samo co pizduś plastuś po solarce, z farbowanymi wlosami i najmodniej przycietymi paznokciami u kosmetyczki.. :D :twisted: zniewieściałym chłopcom mowie stanowcze NIE :twisted: tacy mi sie nie podobają i wg są smieszni
 

zerg6

Cichy Podglądacz
Całkowicie sie zgadzam z Yossarian i kasiula z toba ROse tez ale powiadam iz nie napisalem przeciez o tych pierdolach i napisalem tez ze wszsytko z umiarem , dla mnie paznokcie twarz etc jest spoko ale jak ktos zaczyna sobie usta malowac na lekki czerwien albo depilowac sobie nogi czy tam cos to juz zalatuje mi tu Gejzonkiem :)

P.S ja sie pod pachami tylko gol eheheh


TOpic przerzucony OFF TOPIC !!!! :)
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm no dobraja sie gole jedynie na twarzy chociaz i tak tylko policzki i wasy, reszta to broda :p a wlosy niestety scialem :( no ale tak bywa, moze jeszcze zapuszcze :Wink: chociaz podobno wtedy wygladam jak menel, wasy broda w lecie jak zwykle podarte spodnie, uwielbiam te wietrxzzenia :p
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry