• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Trzech panów "M"

Kobieta

Tynka

Podrywacz
Jak sobie już pojadłam, to obejrzałam dokładnie moje lokum. W komodzie obok łóżka znalazłam kolekcję gadżetów erotycznych i pięknej erotycznej bielizny, która jednak niczego nie zasłaniała a wręcz przeciwnie odsłaniała i eksponowała. Były to półbiustonosze, majtki i rajtki z dziurką w kroku, siatkowe bodystocking i wiele innych ciuszków. Zarówno w pokoju jak i w łazience pod sufitem były zamontowane kamery. To dało mi do myślenia i zainteresowałam się komputerem i sekskamerkami. Okazało się, że transmisja z mojego pokoju i łazienki "leciała" na kamerkach przez całą dobę. Każdy uprawniony mógł wejść i zerknąć, co akurat robię. Trochu głupio mi się zrobiło, że można nawet obejrzeć sobie, jak robię w toalecie kupę. Fuj ! No ale nic z tym nie mogłam zrobić. W sumie i tak nie narzekałam.
Przez kilka następnych dni dla kasy i z nudów całymi godzinami udzielałam się na sekskamerkach. Grono widzów było nieliczne ( bo musieli mieć wykupione drogie abonamenty ) i zabawa odbywała się zupełnie inaczej niż zwykle . Pisali, czego ode mnie chcą i ile są skłonni zapłacić a ja wybierałam jedną z przedstawionych ofert. Mogłam się też targować i zaproponować, że coś tam zrobię, jeśli wynagrodzenie będzie wyższe.
Nie będę szczegółowo opisywać moich pokazów, bo każdy z Was przecież wie, jak takie występy wyglądają. Powiem tylko, że wśród moich stałych wielbicieli trafił się miłośnik fistingu i robiłam go codziennie aż doszłam do perfekcji. W środę nauczyłam się wpychać całą dłoń do cipki. Było łatwiej niż z pupą ale bardziej bolało. Również od środy wśród widzów pojawił się ktoś, kto lubił mnie zawstydzać i upokarzać. Codziennie chciał , abym pokazywała wnętrze cipki a potem odsuwała napletek i masowała pomalutku opuszkami palców żołądź łechtaczki. Każdego dnia szczytowałam na oczach widzów i choć od dawna przestałam wstydzić się swojej nagości , to jednak to pokazywanie czegoś najbardziej intymnego jednak mnie zawstydzało choć myśl o tym, że ludzie patrzą, jak to robię, wywoływała przyjemne mrowienie..
W końcu nadszedł piątek. Czekałam na piątkowy wieczór z ciekawością, bo to był dzień "licytacji". Jej przedmiotem było moje spotkanie w sobotę w realu ze zwycięzcą. Na mojej transmisji objawiło się 7 osób a właściwie 8, bo jedna z ofert złożyły wspólnie dwie panie, które zadeklarowały, że chcą ze mną robić wszystko. Grały grubo i ostro i to właśnie one wygrały spotkanie ze mną na żywo. W nocy z piątku na sobotę z wrażenia w ogóle nie spałam. Nigdy dotąd nie uprawiałam seksu z kobietami . Nigdy dotąd nie uprawiałam w realu seksu w zamian za wynagrodzenie. Pojęcia nie miałam, co oznacza, wylicytowane przez te panie "wszystko".
W sobotę wieczorem przyszła po mnie Marzena i zaprowadziła mnie do sali spotkań. Byłam wystraszona i nogi się pode mną uginały. W sali czekały na mnie dwie nagie, młode kobiety. Ja je znałam !!! Były to Sylwia i Sandra, które poznałam dokładnie tydzień temu na imprezie w domu szefowej. Nadszedł czas zemsty za to, że odbiłam im ich chłopaków. Na początek kazały mi wypiąć pupkę i dostałam od każdej po 20 klapsów packą do klapsów. Waliły, ile siły. Dupa mnie piekła i zrobiła się czerwona. Musiałam jednak być uległa. Zapłaciły i mogły robić "wszystko". Potem musiałam przed nimi uklęknąć i wylizać im stopy a następnie cipki oraz okolice odbytu. Były zachwycone moim upadkiem i upokorzeniem. Z lubością mówiły do mnie, że jestem głupią dziwką. Z przykrością pomyślałam, że mają rację i że wkopałam się na własne życzenie. Ze łzami w oczach błagałam, aby przestały. Nic z tego. One się dopiero rozkręcały. Kazały mi stanąć obok przymocowanej do sufitu huśtawki miłości. Była to skórzana uprząż z uchwytami zakładanymi na ramiona i na uda. Kiedy wszystko było gotowe uruchomiły elektryczną wyciągarkę i zawisłam w powietrzu jak pajac z rękami do góry i szeroko rozłożonymi nogami. Pomimo że cały czas byłam przecież naga, to w tym momencie poczułam rzeczywiście swoją nagość. Dyndałam w powietrzu z wyeksponowanym na maksa miejscem intymnym przed dwoma złośliwymi i sporo młodszymi ode mnie dziewuchami. Co za wstyd !
A one obie zainstalowały sobie erotyczne gadżety, które widziałam pierwszy raz w życiu. Było to silikonowe strapony i wibratory jednocześnie ale Sylwia i Sandra nie umocowały ich na sobie paskami ale w zupełnie inny sposób. Te urządzenia w ogóle pasków nie miały. Były zakończone wirującymi jajeczkami podobnymi do tych w lushach . Dziewczyny umieściły te jajeczka w swoich cipkach a z przodu zamiast antenek sterczały im drgające sztuczne kutasy. Penis Sandry był dłuższy i grubszy. Ona stanęła przede mną. Z tyłu ustawiła się Sylwia. Posmarowały mój srom a potem wibratory lubrykantem, złapały mnie za biodra i zaczęły miarowo huśtać. Kiedy ruszałam w przód moja pochwa nadziewała się na wibrator Sandry a kiedy w tył, to w dupkę wbijał mi się wibrator Sylwii. Nie zawsze trafiały tam, gdzie trzeba, niekiedy bolało ale poziom podniecenia narastał błyskawicznie. Czułam wstyd i upokorzenie ale jednocześnie chciałam, aby kontynuowały. Zaczęłam się drzeć, aby rżnęły mnie dalej. Pasma śluzu ciekły mi po udach i kapały na podłogę. Dziewczyny pobudzane przez wibrujące jajeczka w cipkach też miały się nieźle. Wkrótce doszłam a one kontynuowały więc wkrótce miałam następny orgazm a potem jeszcze jeden. Nie minęło wiele czasu i one też szczytowały. Na koniec wyplątały mnie z huśtawki i wszystkie trzy padłyśmy obok siebie na wielkie łoże, aby się wydyszeć i dojść do siebie. Wspólny seks rozładował napięcie i już nie było pomiędzy nami wojny. No i wtedy objawił się pan Julian.
Powiedział, że byłyśmy niesamowite i że szkoda, aby nasz talent się zmarnował. Zaproponował, że jutro lecimy do Dubaju.
A czemu by nie ? 😻

Paaaaaaa ! 🙋‍♀️
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Wczoraj spróbowałem viagrę. Dzisiaj czytam to opowiadanie, i mi prącie rozsadza na maxa😋
Wyobraźnia przeniosła mnie na pole zabawy, szczególnie ta huśtawka miłości podrażniła moje zmysły.
Do przeczytania w Dubaju 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry