• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Trójkąty a decyzja

Mężczyzna

Image

Erotoman
@Miodkk. Nad czym tu się w ogóle zastanawiać? To obowiązkowy element wyposażenia samochodu. Według rozporządzenia Ministra Infrastruktury powinno się go umieszczać podczas postoju:
  • na autostradzie,
  • na drodze ekspresowej,
  • na pozostałych drogach twardych,
  • poza obszarem zabudowanym – gdy postój pojazdu odbywa się na jezdni w miejscu zabronionym,
  • na obszarze zabudowanym – gdy pojazd zatrzymał się w miejscu niedozwolonym.
Nie dziękuj :D
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Seks Praktykant
@Miodkk. Nad czym tu się w ogóle zastanawiać? To obowiązkowy element wyposażenia samochodu. Według rozporządzenia Ministra Infrastruktury powinno się go umieszczać podczas postoju:
  • na autostradzie,
  • na drodze ekspresowej,
  • na pozostałych drogach twardych,
  • poza obszarem zabudowanym – gdy postój pojazdu odbywa się na jezdni w miejscu zabronionym,
  • na obszarze zabudowanym – gdy pojazd zatrzymał się w miejscu niedozwolonym.
Nie dziękuj :D
Mądrego to i miło poczytać. Łap lajka.
 
Kobieta

Natka_202

Cichy Podglądacz
@Miodkk. Nad czym tu się w ogóle zastanawiać? To obowiązkowy element wyposażenia samochodu. Według rozporządzenia Ministra Infrastruktury powinno się go umieszczać podczas postoju:
  • na autostradzie,
  • na drodze ekspresowej,
  • na pozostałych drogach twardych,
  • poza obszarem zabudowanym – gdy postój pojazdu odbywa się na jezdni w miejscu zabronionym,
  • na obszarze zabudowanym – gdy pojazd zatrzymał się w miejscu niedozwolonym.
Nie dziękuj :D
Nie przesadzaj. Jeżeli jest trojak to nie oznacza, że ktoś jest tam kurwa.
 
Mężczyzna

KapitanB00mba

Cichy Podglądacz
Miałem parę razy, ale tylko i wyłącznie z tą samą kombinacją partnerów (2M1K).

Ogólnie jak sięgam pamięcią, sam pomysł na to był czystym spontanem i raczej podpytywałem się o to w żartach K, bo M wiadomo że by się zgodził. O dziwo, wyrażała pozytywne nastawienie, zakładam że z ciekawości spróbowania dwóch kutasów na raz. Sam początek trójkąta jest mega ciekawy, z racji że jest ta dodatkowa osoba, bardzo pozytywnie wspominam te chwile.

Reasumując, najlepiej jest podpytać, poznać nastawienie i działać, gorąco polecam.
 
Mężczyzna

WysokiBrunet27

Cichy Podglądacz
Ja chcę namówić żonę na trójkąt, ale chyba łatwiej dla nas we dwoje było by czworokąt z patrzeniem jak to robimy i jeśli byśmy się czuli dobrze to wtedy wymiana partnerek. ;)
 
Kobieta

Xandream

Seks Praktykant
2.png
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry