• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Trójkąt

Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Zaliczyłem MKK jako nastolatek i było skrajnie do dupy. Gorzej już chyba być nie mogło.
Teraz po latach gdy już jestem po 30ce średnio raz w tygodniu wraz z żoną i przyjaciółka sypiamy ze sobą i jest naprawdę dobrze. Co do MMK raczej nie mam nic przeciwko i nie mówię nie jednak na ten moment nikt odpowiedni nam się nie trafił.
 
Mężczyzna

Spirit

Cichy Podglądacz
Zaliczyłem MKK jako nastolatek i było skrajnie do dupy. Gorzej już chyba być nie mogło.
Teraz po latach gdy już jestem po 30ce średnio raz w tygodniu wraz z żoną i przyjaciółka sypiamy ze sobą i jest naprawdę dobrze. Co do MMK raczej nie mam nic przeciwko i nie mówię nie jednak na ten moment nikt odpowiedni nam się nie trafił.
Często się słyszy, że jak trójkąty to tylko z nieznajomymi i tylko na mieście. Co prawda nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia, lecz wydaje mi się, że właśnie z przyjaciółkami w domu byłoby najlepiej. Zero spiny, zero stresu, bo przecież znamy się nie od dziś. Zgodzisz się z tym @NaWesoło ?
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Często się słyszy, że jak trójkąty to tylko z nieznajomymi i tylko na mieście. Co prawda nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia, lecz wydaje mi się, że właśnie z przyjaciółkami w domu byłoby najlepiej. Zero spiny, zero stresu, bo przecież znamy się nie od dziś. Zgodzisz się z tym @NaWesoło ?
Nie mogę się wypowiedzieć o trójkątach z obcymi bo w naszym przypadku były to niewypały. Albo finalnie ludzie byli kimś zupełnie innym, albo coś innego było nie tak. My sypiamy z jedną "znajomą" i stres był raczej o to czy nie będzie z tego jakichś komplikacji, a tak ogólnie to wydaje mi się że stres jest zdecydowanie mniejszy bo mimo iż finalnie z nikim obcym się nie spotkaliśmy to już umawiając się na spotkanie ten stres był dużo większy
 
Mężczyzna

Kam99.

Cichy Podglądacz
Często się słyszy, że jak trójkąty to tylko z nieznajomymi i tylko na mieście. Co prawda nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia, lecz wydaje mi się, że właśnie z przyjaciółkami w domu byłoby najlepiej. Zero spiny, zero stresu, bo przecież znamy się nie od dziś. Zgodzisz się z tym @NaWesoło ?
Według mnie i partnerki to chcielibyśmy poznać właśnie kogoś obcego, ale nie odrazu do łóżka. Miałoby to polegać na zrozumienu i dłużej znajomości relacji przyjacielskiej gdzie sex byłby dodatkiem. Nie mamy zamiaru z kimś poprostu znalezionym
 

Feio

Cichy Podglądacz
Z moich doświadczeń wynika oraz moje preferencje są takie, że wolę trójkąt MKM. Uważam, że to o wiele ciekawsze i ostrzejsze doświadczenie. Szczególnie takie rzeczy jak podwójna penetracja (w dupkę i cipkę) oraz wiele innych zabaw. Choć chciałbym zobaczyć kiedyś i dołączyć do dwóch kobiet kochających się z wielką pasją to dla mnie trójkątem idealnym jest MKM.

P S
Matematyka mówi jasno. Trójkąt może się składać tylko z jednego kąta rozwartego ;)
 
Mężczyzna

Kam99.

Cichy Podglądacz
Dokładnie o tym samym myślimy. Jakoś mkm bardziej nas przekonuje zwłaszcza że pani nie jest jeszcze przekonana do kontaktu z inną kobietą
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Dokładnie o tym samym myślimy. Jakoś mkm bardziej nas przekonuje zwłaszcza że pani nie jest jeszcze przekonana do kontaktu z inną kobietą
Bo MKM ogólnie nawet jak na moje oko jest poprostu łatwiejsze. Jednej kobiecie zająć czy oddać się dwóm panom jest zdecydowanie łatwiej niż jednemu mężczyźnie obsłużyć/zadowolić dwie kobiety jednocześnie. Jeżeli panie nie wejdą ze sobą w interakcje bądź są ich niechętne to będzie z tego totalna klapa. Tak mniej więcej wyglądał mój pierwszy trójkąt i dziewczyny nawet nie chciały siebie dotknąć co było mega krępujące.
 
Mężczyzna

Kam99.

Cichy Podglądacz
Bo MKM ogólnie nawet jak na moje oko jest poprostu łatwiejsze. Jednej kobiecie zająć czy oddać się dwóm panom jest zdecydowanie łatwiej niż jednemu mężczyźnie obsłużyć/zadowolić dwie kobiety jednocześnie. Jeżeli panie nie wejdą ze sobą w interakcje bądź są ich niechętne to będzie z tego totalna klapa. Tak mniej więcej wyglądał mój pierwszy trójkąt i dziewczyny nawet nie chciały siebie dotknąć co było mega krępujące.
Masz rację, jeśli kobiety nie będą miały ochoty siebie dotknąć to może być bardzo niekomfortowo. To co napisałeś jest zupełnie prawdziwe
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry