• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Trójkąt

Mężczyzna

Fabio

Cichy Podglądacz
Witam. Namawiałem żonę na trójkąt. Na początku była na tak, ale teraz mówi że mam sam spróbować z dwiema kobietami i jej opowiedzieć jak było. A następnym razem spróbujemy razem. Co o tym myślicie? Dodam że musiały by to być panie za kasę. Prośba żony
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Twoja sprawa, ale miałem fajną laskę do seksu i sama zaproponowała mi trójkąt a potem strzeliła focha że robię to z inną i się znajomość skończyła.
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Dlaczego muszą być za kasę ? 🤔 W dalszym ciągu namawiaj żonę, może jednak się zgodzi skoro na początku się już zgodziła. Dopiero jak definitywnie powie że masz spróbować sam to próbuj sam. Ale wtedy szukaj "normalnej" chętnej/ chętnych. Swoją drogą dziwne stanowisko i dziwna prośba żony 😐
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Test jak nic... Baby... 😁 Postaw ultimatum albo z nią albo nic. Dlaczego akurat za kasę? A twoja nie chce spróbować innej innego?
 
Mężczyzna

Fabio

Cichy Podglądacz
Test jak nic... Baby... 😁 Postaw ultimatum albo z nią albo nic. Dlaczego akurat za kasę? A twoja nie chce spróbować innej innego?
Niby chce ale twierdzi że się boi. Nawet wypytuje kturą kobietę z tych które znamy bym chciał z nią, ale tylko jak jest podniecona. Wtedy nawet chce żebym jej mówił co z nimi będę robił, jak je pieścił. Kiedy jest po wszystkim to już taka otwarta nie jest i zaczyna wtedy mówić żebym najpierw sam spróbował.
 

Casanova 42

Nowicjusz
Mieszkałem kiedyś miesiąc czasu w powiedzmy hotelu z pewną grupą osób. Były tam też dwie dziewczyny koleżanki w jednym pokoju. Często wtedy uprawialiśmy seks w trójkącie. Super sprawa. Jedna mnie dosiadała, druga siadała na twarzy i razem się całowały
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Trójkąt z dwoma dziewczynami Ogłoszenia 12
O Jak namówić żone na cuckold lub trójkąt? Seks 0
C Trójkąt z koleżanką żony Opowiadania erotyczne 15
P Trójkąt Łódź Ogłoszenia 3
Johnny22 Trójkąt Ogłoszenia 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry