• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Transwezstyzm/Crossdressing

Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Ja lubię czasem ubrać noszone majtki mojej żony (takie ze śladami z cipki) i tak sobie w nich chodzić, myśląc o tym, że wcześniej ona je miała na sobie i ocierały się o jej cipke i dupkę
 
Mężczyzna

Tomi88

Cichy Podglądacz
Transwestytą bym się nie nazwał, ale rajstopy i pończochy traktuje za bieliznę całkowicie unisex. Do seksu dla mężczyzny rajstopy czy pończochy są świetne.
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Ja uwielbiam ubierać się w damskie ciuszki ale wyłącznie w zaciszu domowym,chętnie poznam jakąś panią ,albo parkę k/m przy których mół bym się w nie ubierać ,z bliskich okolic Katowic,Jaworzna
 
Mężczyzna

PerwersPiss

Cichy Podglądacz
Też uwielbiam się przebierać w damską bieliznę i pończochy. Powiedziałem to mojej partnerce i chętnie chciała żebym się z nią zabawiał w takim przebraniu. Teraz za każdym razem do sex zabaw razem sobie wybieramy w co się przebierzemy sexownego. Przypinamy pończochy do pasa albo gorsetu, zakładamy koszulki przezroczyste albo majtki z dziurą w kroku. A potem dotykanie, pieszczoty i na koniec ostra jazda ze squirtem u mojej partnerki.
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Też uwielbiam się przebierać w damską bieliznę i pończochy. Powiedziałem to mojej partnerce i chętnie chciała żebym się z nią zabawiał w takim przebraniu. Teraz za każdym razem do sex zabaw razem sobie wybieramy w co się przebierzemy sexownego. Przypinamy pończochy do pasa albo gorsetu, zakładamy koszulki przezroczyste albo majtki z dziurą w kroku. A potem dotykanie, pieszczoty i na koniec ostra jazda ze squirtem u mojej partnerki.
Zazdroszczę Ci takiej partnerki
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Też uwielbiam się przebierać w damską bieliznę i pończochy. Powiedziałem to mojej partnerce i chętnie chciała żebym się z nią zabawiał w takim przebraniu. Teraz za każdym razem do sex zabaw razem sobie wybieramy w co się przebierzemy sexownego. Przypinamy pończochy do pasa albo gorsetu, zakładamy koszulki przezroczyste albo majtki z dziurą w kroku. A potem dotykanie, pieszczoty i na koniec ostra jazda ze squirtem u mojej partnerki.
No to Twoja partnerka należy do rzadkości, fajnie masz 👍
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Cross92 Crossdressing - zdjęcia z przebieranek Seks fotki i filmy 269
P Crossdressing Fetysze i perwersje 8

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry