• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tez Lubicie pieścić nogi swoich kobiet?

Mężczyzna

Marcin19

Cichy Podglądacz
Cześć, przychodzę do was z pytaniem na serio, wiadomo ze u kobiet nie tylko nogi sie pieści ale są tacy co lubią, ale do sedna, ja lubię tak delikatnie dotykać udo, stopki i w ogóle całe nogi, w pończochach tym bardziej, ale czy to normalne z mojej strony? Nachalny na to nie jestem a po prostu lubię i nie wiem czy dobrze robię robiąc tak, partnerka nie ma nic przeciwko i sama to lubi jednak zawsze zostają jakieś znaki zapytania w głowie, pozdrawiam ;)
 
Mężczyzna

pawciolek

Nowicjusz
Póki drugiemu nie dzieje się żadna krzywda to wszystko jest w porządku. A w sytuacji gdy obojgu wam sprawia to przyjemność to nic złego w tym nie ma.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Nigdy nie rozpatrywałem tego jako pieszczoty w moim przypadku, ale bardzo lubię trzymać za nogi nawet leżąc i oglądając film. Zwyczajnie lubię te cześć ciała kobiety.
Kiedyś się nawet przekonałem że w pozycji na misjonarza niekontrolowanie złapałem za stopę dziewczyny i zacząłem ssać jej palce. Aż sam byłem zdzwiony. Ale nic nie pobije dotykania i masowania stopami..🤩
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry