• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ten pierwszy raz..

Kamilao2k

Cichy Podglądacz
Cześć. Mam na imię Kamila i mam 22 lata. Dziś współżyłam z moim chłopakiem pierwszy raz. Byliśmy bardzo napaleni i nie pomyśleliśmy o zabezpieczeniu. Podczas stosunku kiedy ja doszłam on chciał wyjść i wytrysnął na moją cipkę. ( zdjęcie poglądowe jak to mniej więcej wyglądało *******************). Czy jest możliwość zajścia w ciążę ?
Prowadzę kalendarzyk gdzie zaznaczam wszystkie stosunki orgazmy miesiączki itp. Dni płodne miałam w piątek a od wczoraj pokazuje ze mam dni niepłodne.

Proszę o odpowiedzi pewne a nie śmianie się. Wiem że źle zrobiliśmy że się nie zabezpieczyliśmy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
B

Basia

Guest
jeszcze raz zobaczę ukrytą reklamę i łamie co najmniej dwóch punktów regulaminu nie skończy się ostrzeżeniem
 
B

Basia

Guest
no to autoryzuj zdjęcia nie odzwierciedlają tematu i śmiem twierdzić że chodziło tylko i wyłącznie o zdjęcie
jak autoryzować zdjęcie masz w stopce mojego podpisu

ps. użyj lupki temat już był wielokrotnie wałkowany na forum
 
A

artkam

Guest
no to autoryzuj zdjęcia nie odzwierciedlają tematu i śmiem twierdzić że chodziło tylko i wyłącznie o zdjęcie
jak autoryzować zdjęcie masz w stopce mojego podpisu

ps. użyj lupki temat już był wielokrotnie wałkowany na forum

Mowilem, ze bombelek bedzie mial super rodzicow przeciez xD
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry