• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Techniki masturbacji kobiet

Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Myślę, że większość była już tu wymieniona ale napiszę 🥰. Moje sposoby:
1. Paluszkami- robię okrężne ruchy na łechtaczce.
2. Wkładam 2 paluszki do cipki a kciukiem masuję łechtaczkę.
3. Przykładam wibrator do łechtaczki i nim jeżdżę z góry na dół.
4. Siedzę sobie i przez majteczki przesuwam palce/paznokcie po łechtaczce.
5. Leżę na boku, wkładam kołdrę między nogi i się ocieram

Być może zapomniałam o innych ale narazie te mi przychodzą do głowy 😀
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Odkyłam jeszcze jeden sposób, oprócz tych wymienionych wyżej. Otóż wzięłam wibrator (akurat jajko flamingo) i tak jakby odciągam napletek łechtaczki do góry tym wibratorem i
Albo 1) przytrzymuje w tym samym miejscu
Albo 2) zataczam małe kółka przy czym skórka musi być naciągnięta
Albo 3) parę razy naciągam skórkę, przytrzymuję i puszczam.
Orgazm pojawia się szybko, mogę kilka razy dochodzić i za każdym razem squirt.

Dzieje się tak, ponieważ wibrator napiera na najwrażliwszą część łechtaczki (wędzidełko).
 
Kobieta

Alesa

Cichy Podglądacz
uwielbiam patrzec jak kobieta sie masturbuje, bardzo mnie to podnieca, lubie patrzec na kobiety jak dochodza wlasnie podczas masturbacji;] osobiscie bardzo lubie sprawiac kobiecie przyjemnosc wlasnie palcami i minetka;) kocham smak swiezej, pachnacej cipki;)
Gdzieś ty byŁ całe moje życie xd
 
Mężczyzna

Nijaki

Cichy Podglądacz
Moja partnerka używa "Satisfyer Pro Plus". Zawsze ma wytrysk,a po długim orgazmie ( czasami 20-30 sekund) nie ma siły na nic.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Dziewczyny, czy macie różne techniki? Bo moja żona masturbuje się zawsze w jeden i ten sam sposób - 4 paluszki razem na łechtaczce, okrężne ruchy. To normalne?
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Dziewczyny, czy macie różne techniki? Bo moja żona masturbuje się zawsze w jeden i ten sam sposób - 4 paluszki razem na łechtaczce, okrężne ruchy. To normalne?
Ale ja tak na poważnie - czy to, że używa tylko jednej i tej samej techniki to wynik tego, że nie próbowała nic innego czy po prostu tę jedną lubi najbardziej?
Jak jest u Was, dziewczyny?
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Ale ja tak na poważnie - czy to, że używa tylko jednej i tej samej techniki to wynik tego, że nie próbowała nic innego czy po prostu tę jedną lubi najbardziej?
Jak jest u Was, dziewczyny?
Może być i tak i tak. Strzeliłeś. Może tak uwielbia tątechnikę że może jechać na niej non stop i jej się nie znudzi.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Odkryłam mój ulubiony sposób. A mianowicie dopycham dildo do samego końca (16-18 cm), nie ruszam nim (nie wykonuje ruchów posuwisto-zwrotnych), równocześnie masuję łechtaczkę jednym palcem lub kulką wibrującą. Zawsze mam silne orgazmy, kilka. Potem jestem wycieńczona, trzęsą mi się nogi i ręce, mam zakwasy. Aha, w pozycji na pieska, z wypiętą pupą.
 
Kobieta

GoldenWing

Cichy Podglądacz
Jestem z tych kobiet co lubią być wypełnione podczas orgazmu, lubię czuć jak opinają mi się mięśnie/ pulsują na czymś w środku. Zwykle są to ruchy posuwiste w cipce i masaż łechtaczki, często wykorzystuje również kulki gejszy, potrafie dojść tylko z nimi, gdy włożę obie i poruszam w konkretny sposób biodrami na łóżku to one chyba uderzają w czule punkty i jestem w stanie tak dojść :)
@Aisog01 co to za kulka wibrująca? Polecasz? :) właśnie zastanawiam się nad czymś podobnym bądź nad małym wibratorem zdalnie sterowanym
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
co to za kulka wibrująca? Polecasz? :) właśnie zastanawiam się nad czymś podobnym bądź nad małym wibratorem zdalnie sterowanym
Ja posiadam kulkę Flamingo od Magic Motion, ona jest zdalnie sterowana telefonem przez bluetooth. Można nią też sterować z dowolnego zakątka świata. Wibruje do muzyki, dźwięków otoczenia, do rysowanego na bieżąco rytmu i wiele innych funkcji 😀.

Tutaj napisałam recenzje
 
Mężczyzna

robi44

Cichy Podglądacz
Ja posiadam kulkę Flamingo od Magic Motion, ona jest zdalnie sterowana telefonem przez bluetooth. Można nią też sterować z dowolnego zakątka świata. Wibruje do muzyki, dźwięków otoczenia, do rysowanego na bieżąco rytmu i wiele innych funkcji 😀.

Tutaj napisałam recenzje
Mogę po sterować?;)
 
Kobieta

Saanvi

Seks Praktykant
Oh sposobów mam bardzo dużo, sporo też zabawek. Ostatnio najszybciej doprowadza mnie Pingwinek, bo Magic Wanda nie liczę. To praktycznie narzędzie do burzenia murów, nie powinno być blisko cipki bo dość szybko przestaję ogarniać rzeczywistość. I serio mam na myśli bardzo szybko.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry