• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletki

dzony85

Cichy Podglądacz
Witam, od kilku miesięcy praktycznie przestała mi przychodzić ochota na sex, tak samo jak podniecenie, wiem że są tabletki ale jakich szukać tak by ochota wróciła? Jakie to tabletki, na erekcję, libito, testosteron?
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
Z tabletkami jest jak z energetykami/dopalaczami. Gdy organizm nie ma już sił, nie wyciśniesz z niego więcej, a jedynie się zajedziesz.

W pierwszej kolejności odpowiedz sobie na pytanie czy nie jesteś przepracowany lub śpisz poniżej 8h. Innymi powodami może być dłużej trwający konflikt z partnerką lub kimś bliskim, bądź inna niezamknięta sprawa. Jeśli nic z tych rzeczy, zrób sobie podstawowe badania krwi i przy okazji możesz zbadać testosteron. Dobrze gdybyś miał w okolicach 600 lub ponad. No i polecam Ci przeczytać Sztukę Obsługi Penisa (wrzucałem dziś do jednego z tematów linki). W niej znajdziesz więcej info dlaczego możesz nie mieć ochoty. Mnie pomogła.

Życzę Ci szybkiego powrotu do sił :)
 
Ostatnia edycja:

dzony85

Cichy Podglądacz
Z tabletkami jest jak z energetykami/dopalaczami. Gdy organizm nie ma już sił, nie wyciśniesz z niego więcej, a jedynie się zajedziesz.

W pierwszej kolejności odpowiedz sobie na pytanie czy nie jesteś przepracowany lub śpisz poniżej 8h. Innymi powodami może być dłużej trwający konflikt z partnerką lub kimś bliskim, bądź inna niezamknięta sprawa. Jeśli nic z tych rzeczy, zrób sobie podstawowe badania krwi i przy okazji możesz zbadać testosteron. Dobrze gdybyś miał w okolicach 600 lub ponad. No i polecam Ci przeczytać Sztukę Obsługi Penisa (wrzucałem dziś do jednego z tematów linki). W niej znajdziesz więcej info dlaczego możesz nie mieć ochoty. Mnie pomogła.

Życzę Ci szybkiego powrotu do sił :)
No ja pracuje na nocki, i mało śpię po 3 a 4h
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
No ja pracuje na nocki, i mało śpię po 3 a 4h
To masz odpowiedź, miałem podobnie gdy pracowałem do 04:00 i później sypiałem nawet po 10h.
Niestety duże znaczenie ma godzina o której idziesz spać.
W godzinach 22:00-00:00 człowiek najszybciej się regeneruje.
Choć trzeba pamiętać, że każdy jest inny. Pewnie znajdą się osoby, które potrafią funkcjonować w innych godzinach.
 

dzony85

Cichy Podglądacz
No ja pracuje od 18 do 6 rano, czasem nawet 5x w tyg, śpię po 3-4h, kiedyś tak samo pracowałem i było ok, nie wiem może już wiek swoje robi a mam 39 lat
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
No ja pracuje od 18 do 6 rano, czasem nawet 5x w tyg, śpię po 3-4h, kiedyś tak samo pracowałem i było ok, nie wiem może już wiek swoje robi a mam 39 lat
To dużo wyjaśnia, a i najbardziej produktywny wiek w łóżku to 20-30 lat...
Sam po sobie widzę, że od 30-tki mam mniejszą ochotę na seks niż dawniej (choć nie małą), a coraz większą na zwyczajne przytulanki lub spędzenie czasu z kobietą w poza łóżkowy sposób.

Z rzeczy które bardzo pomogły mi to zmiana trybu życia (wiem, że może nie być to u Ciebie możliwe), zredukowanie ilości śmieciowego jedzenia (tłuste, smażone, słodycze i dania w 5 min), sięganie po białkowe produkty zamiast tłuszczów czy węglowodanów/cukrów. Jako przekąski: orzechy włoskie lub nerkowca, ciemna czekolada, banany. Poza tym jeśli prowadzisz głównie nocny tryb życia to zbadaj sobie witaminę D3, ona potrafi dać mocno w dupę z nastrojem, ilością energii, a i hormony potrafią powariować.

W kwestii suplementów, dla zwiększenia wydolności i możliwości można rozważyć rozsądne ilości Cytruliny lub L-argininy (powszechnie znana jako przedtreningówka na siłowni) - działa podobnie do viagry z tą różnicą, że poprawia ukrwienie całego organizmu i zwiększa wydolność poprzez lepsze ukrwienie poszerzając światło żył, nie tylko przyjaciela. Tylko standardowo "Przeczytaj ulotkę przed zastosowaniem" no i jeśli masz niskie ciśnienie to uważaj, bo one dodatkowo obniżają.

Odnośnie leków nie wypowiem się, bo nie jestem lekarzem i nie chcę Ci źle doradzić.
Jedyna kwestia to warto w pierwszej kolejności przejrzeć skutki uboczne, jak choćby leku poleconego przez kolegę powyżej:
Wśród osób stosujących lek bardzo często pojawiał się ból głowy.
Często miały miejsce: zawroty głowy; zaburzenia widzenia jak brak ostrości, nadwrażliwość na światło czy nieprawidłowe widzenie barw; uderzenia gorąca; nagłe zaczerwienienie twarzy; niestrawność; uczucie zatkanego nosa.
Niezbyt często u osób stosujących sildenafil pojawiały się: uczucie zmęczenia i senności; zaczerwienienie i ból oczu; podwójne widzenie; szum w uszach; zawroty głowy; bóle w klatce piersiowej; kołatanie serca; przyspieszone bicie serca; bóle mięśni; osłabienie czucia; wysypka skórna; nudności i wymioty; suchość w jamie ustnej.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry