• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletki na powiększanie członka

Mężczyzna

Lahzon

Cichy Podglądacz
moim zdaniem dobre sa tabletki z USA typu Neosize itp... W Polsce najlepsze do dostania to Maxorman. Ja brałem te i te i dały radę. Nie jakiś spektakularny wynik typu 8cm ale na oko członek większy a na pewno grubszy. Warto wydać parę groszy
Panowie pytanie do was gdzie kupić maxorman w Polsce .. szukam od miesiąca wszystkie strony przekopane i nie mogę nic znaleźć .. albo po prostu źle szukam jakieś wskazówki ,sugestie ??
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Panowie pytanie do was gdzie kupić maxorman w Polsce .. szukam od miesiąca wszystkie strony przekopane i nie mogę nic znaleźć .. albo po prostu źle szukam jakieś wskazówki ,sugestie ??
Jeśli nie umiesz znaleźć tego to może coś innego? Te wyroby mają bardzo podobny skład -Larganina, korzeń maca itd. Porównaj skład i ewentualnie weź coś innego.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Pół roku zażywałem member XXL, podbiło mi libido i erekcje były lepsze. Co do wielkości to jak dla mnie został taki sam, może trochę na grubości zyskał ale żona nic nie zauważyła. Więc traktowałbym te specyfiki raczej jako uzupełnienie diety pod kątem libido a nie środek na porost penisa.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry