• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szwagierka

Kobieta

Saanvi

Erotoman
Ale nikt nie powiedział, że dajesz znaki :D pewnie to też kwestia jak ktoś to odbiera. Dla jednego to beda znaki, a dla innego pokazanie gołej dupy to nie będzie znak. Tylko rzuciłem temat bo mocno mnie to zastanawia, a tak jak napisałem ja NIE WIEM jak to interpretować stąd mój post :)
Były głosy jednak, że to są znaki.

Ale spokojnie, zastanowiłam się nad sobą, swoim postępowaniem, posypałam popiołem i uznałam, że ograniczę jedynie kontakty z mężczyznami. Z kobietami nie ma takich problemów :)
 
Mężczyzna

vaderr

Cichy Podglądacz
Trochę jednak zachowujesz się jak mala dziewczynka, która się obraża, bo ktoś ma inne zdanie :)
 
Mężczyzna

Seweryn Gemini

Cichy Podglądacz
Nie da się do końca panować nad swoją mową ciała. Nie należy jej traktować jako coś nienaturalnego i niezgodnego z intencjami.
 
Mężczyzna

Discovery57

Cichy Podglądacz
Moja Pani ma dwie siostry i nie narzekam może dlatego że one źle trafiły z mężami i trochę zazdroszczą siostrze i tak zostały wychowane że wciąż rywalizują
 

Misteruv

Nowicjusz
Cześć,

Jestem kiepski w znaki wysyłane od kobiet. Moja szwagierka odkąd się poznaliśmy jest dla mnie bardzo miła. Nie było w tym nic złego, jednak czasami jest to coś więcej. Na przykład, gdy idę za nią potrafi podnieść delikatnie koszulkę albo dotykać się po pupie. Często mnie dotyka w zwykłej rozmowie. Gdy nocowała u nas zakładała bardzo krótkie spodenki, które nie zakrywały pośladków. Gdy się witamy, żegnamy bardzo mocno mnie przytula.

Czy po prostu jest otwarta i miła czy też mogą być to znaki, że czuje coś więcej?
Moja szwagierka chodziła przy mnie w stringach, lub tak że widziałem wszystko, niby trochę zawisło oko ale nadal patrzyłem na nią jak na szwagierke bo po prostu mało mnie kręci. Jeszcze pokazywała mi stringi czy fajne kupiła nie traktuje tego nie zwykle tylko zwykłe rozmowy
 
Mężczyzna

Discovery57

Cichy Podglądacz
Moja szwagierka chodziła przy mnie w stringach, lub tak że widziałem wszystko, niby trochę zawisło oko ale nadal patrzyłem na nią jak na szwagierke bo po prostu mało mnie kręci. Jeszcze pokazywała mi stringi czy fajne kupiła nie traktuje tego nie zwykle tylko zwykłe rozmowy
To nie jest tak jak sądzisz, prowokuje... kobiety to takie bystre osóbki. Może jakaś miła Pani się wypowie
 
Mężczyzna

Chytry3

Seks Praktykant
Tu jest sprawa prosta. Chcesz się dowiedzieć jak jest to rozegraj to tak że gdy następnym razem będzie drapać się po pupie to zapytaj z żartem czy pomóc w drapaniu. Zobaczysz czarno na białym czy się speszy czy pociągnie temat. Reszta pozostaje już w kwestii Twojej samokontroli 😉
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry