• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szukam Silnych Kolegów do Wspólnych Podróży

Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Jestem Piotr, i choć cieszę się, że mogę podróżować i odkrywać świat, to mam pewne wyzwania związane z niepełnosprawnością ruchową. Jestem w stanie chodzić, to jednak potrzebuję pomocy innych osób, aby przemieszczać się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego szukam silnych i empatycznych kolegów, którzy chcieliby dołączyć do mnie w moich przygodach.

Chciałbym odkrywać różne miejsca, zarówno te bliskie, jak i odległe.
Spacerować po plażach, zwiedzać góry, odkrywać zabytki i kultury innych regionów.
Doświadczać różnorodności świata i dzielić się tymi doświadczeniami z wspaniałymi ludźmi.

Potrzebuję jednak:
Twojej siły i wsparcia podczas spacerów i innych aktywności.
Twojej empatii i zrozumienia wobec mojej niepełnosprawności ruchowej.
Twojego zapału do podróży i odkrywania świata razem ze mną.

Oferuję:
Przyjaźń i towarzystwo w podróżach.
Dzielenie się wspaniałymi chwilami i wspomnieniami.
Otwartość na Twoje pomysły i sugestie dotyczące naszych wspólnych przygód.
Jeśli jesteś osobą, która lubi podróże, ma serce pełne empatii i jest gotowa pomagać innym, to możemy stworzyć wspaniałe wspomnienia razem. Niech niepełnosprawność ruchowa nie stanowi przeszkody w naszych podróżach - razem możemy osiągnąć wiele!

Jeśli jesteś zainteresowany/na, proszę skontaktuj się ze mną pod adresem [Twój kontakt] lub napisz na [Twój adres e-mail]. Chętnie poznam Cię bliżej i porozmawiamy o naszych przyszłych planach podróżniczych.

Z góry dziękuję za zainteresowanie i gotowość do pomocy. Czekam na wiadomości od wspaniałych towarzyszy podróży!

Pozdrawiam,
olek163
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Szukam dziewczyny Ogłoszenia 0
P Szukam fabularnej pisarki! Ogłoszenia 0
F Szukam filmu Seks fotki i filmy 0
D szukam kobiet do swojego haremu Ogłoszenia 0
A Szukam Kobiety z fantazją Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry