• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szukam ogromnych sex zabawek do fistingu analnego

Mężczyzna

xtasyhub

Cichy Podglądacz
Siema

Jakimi zabawkami rozciągnąć dobrze dupke


Jestem mega zajarany
Musisz być ostrożny żeby się nie zrazić na samym początku. Jeśli użyjesz zbyt dużego masażera będzie za duże rozwarcie co będzie powodowało dyskomfort. Na początek proponowałbym plug analny pompowany wtedy sam zdecydujesz jak duże ma być rozwarcie. Natomiast jeśli już praktykowałeś anal. rzuć okiem tutaj: Zabawki analne (kliknij) ponad 300 różnych zabawek myślę, że znajdziesz coś dla siebie. Jeśli będziesz zdecydowany napisz do mnie zorganizujemy jakiś rabat :)

Pozdrawiam
 
Mężczyzna

unn90

Cichy Podglądacz
Tak na szybko się nie da, jeżeli nie było to praktykowane :)
Do tego trzeba czasu, sam lubrykant nie wystarczy.
Zaczynasz od małych rozmiarów korek analny dla początkujących zestaw a następnie przechodzisz do większego kalibru.
Jeżeli nie stosujesz w tym momencie gadżetów na bazie silikonu, możesz użyć znieczulający lubrykant analny silikonowy, jeżeli gadżet jest z silikonu to lubrykant na bazie wody.
 
Mężczyzna

kot2115

Cichy Podglądacz
Ja mam wielkie czarne dildo tu masz filmiki jak na nim skacze
Dupke już man Rozciągniętą
Chce dalej w to iść

Dziś zrobiłem sobie mój pierwszy self fisting

Przestraszyłem się aż na początku, ale zamierzam dalej w to iść

Masturbuje sie praktycznie codziennie, chce powiększyć asortyment w większe przerażające dildosy i jakieś fajn
e sissy wdzianka 💦💦💦💦
 
Mężczyzna

MenWstringach

Cichy Podglądacz
Powiem tak. Też lubię analne zabawy. Kiedyś zaczynałem od małych koreczków, ale to mi nie wystarczało. Ostatnio kupiłem dildo 23 cm które fajnie penetruje wnętrze i doprowadza mnie do mega orgazmów bez dotykania penisa. Kolejnym moim ostatnim zakupem były dwa wielkie korki analne jeden XXL średnica w obwodzie 6cm. Fajnie wchodzi początek korka natomiast końcówka już było ciężko gdzie już dochodziło do największego rozmiaru. Po 3 dniach treningu był sukces wszedł cały było bosko bo skończyło się mega podwójnym orgazmem. Drugi korek to też XXL obwód 5.5cm ale długość użytkowa 16cm ten mimo mniejszego obwodu z uwagi na długość gorzej i ciężej wchodzi ale też daje mega orgazmy. Dużo lubrykanty i jazda. Zastanawiam się nad pompowanym korkiem który ułatwi późniejszą penetrację dużymi krokami. Ten powinien dobrze rozluźnić zwieracze tylko mam dylemat jaki kupić żeby trochę posłużył a nie rozsypał się przy pierwszym użyciu. Jak stosujecie takie to dajcie znać który jest wart uwagi.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Szukam dziewczyny Ogłoszenia 0
P Szukam fabularnej pisarki! Ogłoszenia 0
F Szukam filmu Seks fotki i filmy 0
D szukam kobiet do swojego haremu Ogłoszenia 0
A Szukam Kobiety z fantazją Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry