• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szukam młodej, stópki, uda, buciki, rajstópki, pończoszki.

Mężczyzna

Soczek Smoczek

Cichy Podglądacz
Okolice Opola, Gliwic, Krapkowic i okolice oczywiście, chodzi mi o 18-latki i 19-latki, która by się zgodziła bym jej lizał i całował jej stopy i uda, ewentualnie lizanie, całowanie sexy bucików, wąchanie bucików, chodzi mi o gładziutkie nóżki, jeśli chodzi o wiek, byle nie starsze, ani nie młodsze, masz już 20 lat więc nie pisz bo jesteś za stara, nie masz jeszcze 18 lat więc takie niech też mi nie piszą bo za młode, nie oszukuj jeśli chodzi o wiek, mam prawie 24-25 lat, 180 cm wzrostu możemy zacząć od tego, że wyślecie mi sexy fotki, jeśli chodzi o wygląd byle nie brzydka, a najlepiej ładna, najlepiej szczuplutka, cycki nie ważne, tylko nóżki się liczą, nie więcej niż 165 cm, chodzi o to, że chcę lizać i całować stópki i uda 18 latki lub 19 latki, mogę też buciki lizać i całować czy wąchać, nie musisz się nawet przy mnie rozbierać, tak samo ja mogę być ubrany, możesz być ubrana w sexy buciki, rajstópki, pończoszki, zakolanówki, mogą być do tego króciutkie dżinsy takie by było widać całe uda, lub króciutka spódniczka, byleby było widać uda, do tego oczywiście sexy buty, sexy buciki. Oczywiście jeśli chodzi o pieniądze, spoko byle nie więcej niż tysiąc, nie chodzi o związek żaden a tylko o jedno czy dwa spotkania, chodzi o lizanie i całowanie stópek, ud i bucików dziewczyny tylko.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
masz już 20 lat więc nie pisz bo jesteś za stara,
Młoda duchem sie liczy czy koniecznie musi byc na papierze? :rolleyes:
mam prawie 24-25 lat,
Hm.. a czy wzrostu tez masz prawie 150 - 180 cm? :unsure:
jeśli chodzi o wygląd byle nie brzydka, a najlepiej ładna,
Skoro tobie chodzi tylko o cmokanie w obcasy, to co za roznica czy niebrzydka czy ładna? I tak nie zobaczysz spod papcia:rolleyes:
 
Mężczyzna

Soczek Smoczek

Cichy Podglądacz
Jak ktoś będzie chciał na serio się ze mną spotkać to piszcie na priv bo nie chcę czytać widzę, że ktoś tam mi odpisuje a tak na prawdę pewnie nic ode mnie zapewne nie chce. Piszcie na priv 18-latki i 19-latki które chcą kasę i które chcą bym im lizał i całował stópki, udka i buciki! Zdejmę z Was rajstópki ale nie musicie nawet majteczek ściągać więc zresztą zresztą długo to nie potrwa, szybka akcja i tyle. Nie będę Ci nic z cipcią robić, nie będę kazał Wam się masturbować, ja też będę ubrany i nawet się nie będę masturbował więc nie wstydźcie się. Co najwyżej spodenki ściągnięcie, rajtuzki i buciki ale majteczek nie ma takiej potrzeby, w majteczkach możecie być, a na bluzki w ogóle nie zwracam uwagi, wszystko jedno w jakiej bluzce będziecie i nie musicie ich nawet ściągać, Dopiero na priv, tutaj na priv na tym forum zobaczę czy ktoś chce coś ode mnie na serio. Jeszcze muszę się tylko zastanowić nad miejscem i w ogóle jeszcze nad paroma kwestiami muszę pomyśleć. Wracając do wyglądu, nie jest aż taki ważny jak wiek, ale wiek musi się zgadzać, 18 lat i 19 lat, wyraźnie piszę to już któryś raz z kolei i to jest kwestia wręcz decydująca. Ale też żeby nie odstraszała wyglądem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry