• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szukam kobiety do dyskretnej relacji - łódzkie.

D

Damian 26

Guest
Witam.. Krótko i na temat - chętnie poznam kobietę 25-40lat do dyskretnej relacji. ️ Mówię wprost- jestem w związku, lecz szukam przygody.. Lubię kobiety starsze od siebie, które wiedzą czego chcą.. Mogę porozmawiać z tobą o wszystkim na poważnie, spędzić z tobą miło czas, ale nie ukrywam że uwielbiam zaszaleć. Uwielbiam sprawiać że kobieta odpływa w krainie rozkoszy. Opanowany, wyrozumiały, ale także krzepki i z wodzą fantazji :)
Nie mam konkretnej wizualizacji kobiety. Jeżeli się dogadamy i oboje sobie podpasujemy to będzie jedno z lepszych przeżyć :)
Zainteresowało Cię moje ogłoszenie? Masz chęć zaszaleć, odbić się od życia codziennego? Napisz a może uda nam się znaleźć nić porozumienia ;)
Pozdrawiam

PS. Jestem nastawiony na jedną konkretną znajomość-jedną kobietę :)
 
D

Damian 26

Guest
Dokładnie :) Ale nie tylko.. jeżeli ta kobieta potrzebuje się wygadać lub coś w tym stylu też zawsze będzie mogła to zrobić.. Jestem normalnym, ogarniętym facetem więc potrafię też być i przyjacielem któremu można się wygadać kiedy potrzeba..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Damian 26

Guest
Ścierwo* to przekleństwo? To po prostu wulgarne określenie, a napisałem tak przez to że tego na forach się roi od cholery....
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry