Cześć,
Szukam kobiety, bo jestem (heteroseksualnym) facetem.
Trafiłem na to forum chyba finalnie z nudów, czy może bardziej z jakiejś takiej dziwnej… bezsilności? Żeby zachęcić, to staram się trzymać inteligentny poziom rozmów, a pikanterię odpowiednio dozuję. I w sumie jestem bardzo ciekaw, co tu się za chwilę w tym temacie wydarzy. 
Szukam kobiety, bo jestem (heteroseksualnym) facetem.

