• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szukam do pisania o mojej :)

Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Cześć panowie, że względu iż jestem typem człowieka ciekawskiego, to czy mógłbym zadać pytanie?
Chłopaki, faceci, mężczyźni, mężowie...
Powiedzcie tak naprawdę, co was podnieca w tej kwestii, że dzielicie się informacjami, czasem nawet zdjęciami swojej partnerki lub żony??
 
M

Marky.Mark

Guest
Nigdy w ten sposób nie pisałem z nikim. Zdarzało się faktycznie włączać firmy z tematyki cuckold ale siebie widziałem raczej w roli tego który zaspokaja kogoś żonę. Podsumowując jak co polecam się, szczególnie dziś bo kończę wcześniej wracam do domu i mam zamiar się trochę zrelaksować. Moja żona ma okres więc muszę sobie radzić. Jak co to pisz na priv gwarantuję kreatywność i poziom pozdro.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Dla celów informacyjno statystycznych informuję, że nie podnieca mnie informowanie o mojej kobiecie kogokolwiek. Nawet jak ryknę "dochodzę" czy coś w tym rodzaju to jest to tylko do naszej wiadomości i podniecenia:)
 
Mężczyzna

kw2145

Cichy Podglądacz
Cześć, szukam kogoś do pisania i fantazjowania o mojej 22-letniej dziewczynie.
W grę wchodzi dłuższa znajomość, mógłbym opowiadać, co tego dnia miała na sobie, jak się kochaliśmy, i co mnie dziś kręci. :)
Interesują mnie szczegółowe fantazje, raczej nie klimat "cyber fabuły", tylko takie ogólne, z opisami i komentarzami...
Jeśli chcesz wiedzieć więcej, pisz :) Najlepiej chyba rozmawiać na czacie.
Jak aktualne to pisz priv
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry