• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sztuczny penis dla niego

anusiaSc

Cichy Podglądacz
Witam. Nie wiem czy kiedykolwiek był taki temat ale mam pytanie, mój facet z którym jestem ponad 7lat ma ostatnio tez takie bóle członka no i jak wchodzi to zaczyna go boleć natomiast, wymyslił dzis ze kupi przyczepianego penisa czy to jest normalne?? No i czy to też będzie mu sprawiać przyjemność jesli bedzie mnie tym doczepianym penisem wiecie no ;) Pomózcie poradźcie co zrobic
 
A

Anika

Guest
wymyslił dzis ze kupi przyczepianego penisa czy to jest normalne??
No nie za bardzo. Normalne byłoby gdyby wybrał się do lekarza, aby zbadać przyczynę owego nietypowego bólu. Od tego powinniście zacząć a nie od sztucznych penisów.
 

malegrzeszki

Nowicjusz
O matko... To tak, jakby zakładać protezę na lekko stłuczoną rękę "bo boli". Żaden ból nie jest normalny i świadczy o tym, że coś się dzieje. Zamiast zakupów w sex-shopie wizyta u lekarza. No, albo szczera rozmowa, bo może mu się marzy taka zabawa a wstydzioch z niego i nie powie wprost.
 

anusiaSc

Cichy Podglądacz
On ma ten ból juz długo ja go namawiam na lekarza a on ciagle nie ma czasu jakies 5lat temu się to zaczeło że boli go ta główka (sorry zapomnialam jak sie to nazywa) przy dotykaniu no i wtedy jak go zaboli no to opada mu
 

Eroticking

Nowicjusz
Twój partner szuka kompromisu aby móc Cię zadowolić i lepszą opcją będzie po prostu dobry wibrator z kilkoma trybami pracy i wibracji, to w zupełności wystarczy do Waszych wspólnych zabaw. Porozmawiaj też z nim szczerze i udajcie się do lekarza, takich bólów penisa nie można lekceważyć.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Witam. Nie wiem czy kiedykolwiek był taki temat ale mam pytanie, mój facet z którym jestem ponad 7lat ma ostatnio tez takie bóle członka no i jak wchodzi to zaczyna go boleć natomiast, wymyslił dzis ze kupi przyczepianego penisa czy to jest normalne?? No i czy to też będzie mu sprawiać przyjemność jesli bedzie mnie tym doczepianym penisem wiecie no ;) Pomózcie poradźcie co zrobic
Ból jest nienormalny. Nie wiem jak się potoczyły sprawy, ale to objaw chorobowy, z którym należy iść jak najszybciej do lekarza.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry