• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sztuczna pochwa

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Przejrzałem i mam pewne wątpliwości (nie mam takiej, więc jestem laikiem w takich zabawkach):
- cena 370zł, za dużo moim zdaniem jak na pierwszy raz
- brak oceny przedmiotu, nie mogę naleźć jakichkolwiek komentarzy co to użyteczności jedynie 100% pozytywnych komentarzy, ale komentarz realizacji to nie to samo co ocena tak drogiego produktu.
Moim zdaniem najpierw poszukaj opinii w Internecie, może też mają na youtube albo jakieś filmiki, bo może okazać się że taki produkt fajnie wygląda wizualnie, ale nie będziesz zadowolony z niego. Gdy coś kupuję przez neta to sprawdzam przede wszystkim opinię.
 
Mężczyzna

SatynowySwiat

Cichy Podglądacz
Ja kupiłem żelową sztuczną wagine, ale się okazało że jest za mała. Myslałem że szlak mnie trafi bo nie potrafiłem wbić sie w dziurę . Po którymś razie się rozleciała i do kosza. Potem znalazłem na internetach że można kupić kurtkę z kaczym wkładem która ma woreczek. Wystarczy odpowiednio zwinąć tak aby część kurtki wychodziła z woreczka potem plujemy na środek lub żel i ładujemy. Ważne aby materiał był odpowiedni. ślizga się jak cholera a wrażenia są jak by loda robiła. A jak coś zawsze można położyć i ktoś sie zapyta po prostu kurtka nic specjalnego :) sperme łatwo się spiera z takiej kurtki. Dla zainteresowanych modę zrobić foty jak to wygląda
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
O ile nic nie pokręciłam, to w powieści "Komu bije dzwon" jest mowa o tym, że można też użyć melona albo arbuza.
Kupcie sobie melona - miękki, wilgotny, przyjazny w dotyku a na koniec można go zjeść. 😜
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry