• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sny erotyczne Szept

L

lickoneg

Guest
Czego pragniesz tak naprawdę? Zamknąć oczy? Wsłuchać się w tembr mojego głosu i odpłynąć wraz z tym co Ci będę mówił? Poddać się całkowicie i oczekiwać na to co zrobię? A może wolisz szept, który wraz z ciepłym oddechem owionie Twoje ucho? Czy wtedy zadrżysz? Zagryziesz wargi? Zaciśniesz dłonie na framudze, o którą się teraz opierasz? Zamkniesz oczy by mrok, który nas teraz otacza przeszedł w ciemność, która jest światem fantazji, zmysłów?
Pragniesz czuć moją bliskość? Ciepło mego ciała i zapach wody kolońskiej, której użyłem przed tym spotkaniem? Pragniesz bym położył dłoń na Twej ślicznej buzi zakrywając Ci oczy i usta jednocześnie, a potem zsunął ją niżej gładząc Twe policzki, badając miękkość warg i gładkość podbródka? Czy chciałabyś by dłoń ześlizgnęła się za Twym uchem na szyję i kark? Chcesz delikatności czy władczego samca? Pragniesz muśnięć czy złapania za kark? Tak, chyba wiem.. Wyczuwam to... wolisz jednak samca.
Dłoń nie musi się tam zatrzymać – otworzysz dalszy szlak przed nią? Pozwolisz jej dotrzeć do Twego barku i po ramieniu ześlizgnąć się ku dłoni? Co będzie gdy chwycę Twą dłoń? Dasz mi ją powieść ku mnie? Pozwolisz bym położył ją na swym karku i głowie? Lubię ciepło Twej dłoni..
Moja dłoń nie będzie cierpliwa.. Może dotrzeć do guzików Twej marynarki. Może je rozpiąć.. Może uwolnić Cię od gorsetu służbowego stroju. Pragniesz tego? Pozwolisz na to? Wtedy poczuję ciepło Twego ciała. Może poczuję bicie serca... A może już bije jak szalone w oczekiwaniu na... na co? Na rozkosz? Na nieznane? Moja dłoń wślizgnie się pod Twoją bluzeczkę. Pragniesz by palce odkryły gładkość i miękkość skóry Twego brzuszka? Czuję, że drżysz.. Słyszę Twój cichutki jęk.. To cudne.. Nie wstydź się tego.. Uwielbiam to..
Czy zaskoczysz mnie brakiem staniczka? Pozwolisz bym ujął w dłoń Twą pierś, a palcami sutek? To rozkoszne miejsce.. Jakże upragnione.. Jakże wrażliwe na wprawny dotyk... Ale nie zatrzymywałbym się na dłużej – pragnąłbym poczuć bliskość Twego ciała. Dłoń zsunęłaby się ku Twemu pośladkowi, chwyciłaby go mocno i gwałtownym ruchem przytuliła Cię do mnie. Nasze wargi musiałyby się spotkać. Nasze brzuchy też.. Pragniesz tego? A może wolisz by nasze usta nie dotykały się, ale były tak blisko, tak bardzo blisko... na milimetry?
Czy chcesz by ma dłoń zsunęła się niżej? Chcesz by odkryła Twoje najskrytsze tajemnice? Czy oddasz się rozkoszy bez chwili wahania? Pomożesz mi w tym? Czy podsuniesz krawędź spódnicy tak by ułatwić mi dostęp do Ciebie? Czy rozsuniesz uda gdy ma dłoń będzie gładzić ich wewnętrzną stronę podążając ku Twej myszce? Co będzie gdy obejmę Twój skarb? Co będzie gdy odsunę stringi i zacznę gładzić wewnętrzną stronę warg? Czy poczuję Twoje soki? Czy jesteś już wilgotna? Czy... oczekujesz na mnie?
Twój oddech przyspiesza, staje się nierówny, płytki.. Czekasz.. tak.. czekasz na mnie..
Jeśli mój palec wślizgnie się do środka nie powinien natrafić na opór. Wtedy podtrzymam Cię drugą ręką w pasie abyś mogła mi się oddać całkowicie bez utraty równowagi. Wtedy będziesz już moja. Absolutnie moja w tym momencie. Czy ku temu dążysz?
Wprawny palec uczyni cuda w Twej muszelce. Będzie wiedział jakie kółka zataczać, które fałdki pocierać, jak się wsuwać i wysuwać, jak głęboko szukać najwrażliwszych miejsc. Możesz już wtedy osiągnąć szczyt, ale.. być może pozwolisz bym poprowadził Twoją dłoń ku sobie? Rozepniesz moje spodnie? Wsuniesz tam dłoń? Dotkniesz go? Czy pragniesz by urósł w Twej dłoni składając hołd temu co wyzwalasz we mnie? Jeśli tak będzie to wiesz czym to się zakończy... A może uklękniesz by go posmakować? Chcesz poczuć mój smak i zapach? Chcesz go zobaczyć? Chcesz się delektować jego aksamitną skórką i sztywnością?
Czy potem wstaniesz i będziesz chciała się odwrócić i przyjąć mnie w sobie? Zasłonię dłonią Twe usta tak by nikt nas nie mógł usłyszeć. Suwy będą mocne, krótkie, głębokie. To nie potrwa długo.. Oboje zbyt płoniemy. Nie ważne są nasze pogniecione ubrania, nie ważne jest to, że kilkanaście metrów dalej ludzie prowadzą ważne rozmowy. Ważni jesteśmy teraz my. Ważne teraz jest to co wydarzyć się może... Czy chcesz poczuć ciepło mych soków w środku?.... Gdy tam wrócimy będziesz pachnieć mną, a ja Tobą... Czy ktoś to zauważy?

Widzisz do czego doprowadzić może jeden uśmiech, jedno spojrzenie, jedno podniesienie kieliszka w moją stronę...
 
A

Anika

Guest
Erotyczne i subtelne, lecz zarazem "mocne, krótkie i głębokie". Pytania do bliżej nieokreślonej kobiety można też odebrać jako skierowane do potencjalnej czytelniczki. I tak oto tekst staje po trosze intymnym spotkaniem z samym autorem, czymś na kształt erotycznej bomby, która jeszcze nie eksplodowała ale bardzo by chciała wybuchnąć ;-)
Podoba mi się. Myślę, że nie tylko mi.
 

Inka

Podrywacz
Bardzo mi się podoba. Piękna scena po scenie, obrazek po obrazku. To jak kuszenie, któremu nie można się oprzeć.
Rozpalasz wyobraźnię tej wyimaginowanej kobiety, powoli, niespiesznie, kroczek po kroczku. A kiedy ona już sobie dokładnie wyobrazi każdy podniecający szczegół, ulegnie tej słodkiej pokusie.
I pewnie nie pożałuje...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Katrine Szept w konfesjonale Opowiadania erotyczne 27
sajjanin86 BDSM Szept Joanny Opowiadania erotyczne 21

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry