• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szalone Milfy

Mężczyzna

Adamczewski28

Cichy Podglądacz
Cześć, czy są tutaj na forum Milfy, doświadczone kobiety, które kręcą umięśnione ciała młodszych od siebie facetów? Znajdę tu takie ?
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Nie bardzo. Wprowadzono pojęcie w "średnim wieku" cokolwiek by to miało oznaczać. Ale z pewnością nie do trzydziestki.
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Ah, jak ja lubię tematy o milfach i zapytania od zalotników sexoforumowych, że maja ochotę na milfa czyli na mnie. Podpytuję ich trochę i dowiaduję się, że milf to już babka powyżej 30 lat. Nie wiem jak inne milfy, ale ja jakoś z wiekem mam większy temperament, ale niższa wrażliwość na siermiężny podryw i radar coraz bardziej wyostrzony na małolatów-desperatów.
 
Mężczyzna

Chytry3

Cichy Podglądacz
Ah, jak ja lubię tematy o milfach i zapytania od zalotników sexoforumowych, że maja ochotę na milfa czyli na mnie. Podpytuję ich trochę i dowiaduję się, że milf to już babka powyżej 30 lat. Nie wiem jak inne milfy, ale ja jakoś z wiekem mam większy temperament, ale niższa wrażliwość na siermiężny podryw i radar coraz bardziej wyostrzony na małolatów-desperatów.
Desperatów to jest pełno, ale cóż, taki urok takich miejsc 😉
 
Mężczyzna

emilos90

Cichy Podglądacz
Ah, jak ja lubię tematy o milfach i zapytania od zalotników sexoforumowych, że maja ochotę na milfa czyli na mnie. Podpytuję ich trochę i dowiaduję się, że milf to już babka powyżej 30 lat. Nie wiem jak inne milfy, ale ja jakoś z wiekem mam większy temperament, ale niższa wrażliwość na siermiężny podryw i radar coraz bardziej wyostrzony na małolatów-desperatów.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry