• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Suchość pochwy

sii

Biegły Uwodziciel
hmm jak sie poznaje czy dziewczna cierpi na tzw suchosc w pochwie :> ? czy zawsze lepiej stosowac cos to nawilazania jak np ten ,,gel" na stronie durexu ... hmm podobniez suchosc ta moze prowadzic do przerwania, uszkodzenia prezerwatywy :< ale chyba wiekszosci z nich jest juz razem z jakims srodkiem nawilazajacym nie? zreszta jest duza roznica miedzy 70 mikronow a 55 mikronow ;> ? tzn czy wyczuwalana podczas stosunku to po 1 a po 2 jezeli chodzi i wytrzymalosc prezerwatywy
 

grze

Seks Praktykant
Nie jestem pewien ale jak sama nazwa wskazuje suchosc w pochwie wynika ze mimo podniecania partnerki wewnatrz pochwy jest sucho nie jezt dobrze nawilzona przez co trudniej wlozyc palca no i wiadomo czlonka. Czy uszkodzic prezerwatywywe wiesz moze byc za duze tarcie i guma nie wytrzyma. Co do roznicy jest roznica wyczowalna sa mniejsze odczucia moze nie dla partnerki ale dla ciebie tak (chyba dla partnerki tez)Co do wytrzymalosci sa takie same bo jaki by sens produkowac ciensze gumki ktore by nie spelnialy swojej roli i by pekaly.
 

rose

Biegły Uwodziciel
no jest za sucha jak brakuje śluzu.. wkałdasz palec i czujesz :roll: a nadmierna suchość może spowodować uszkodzenia gumek.. wiec lepiej zapewnic jakies sztuczne nawilżenie.. a może poprostu dłuższa gra wstępna.. 8)
 

sii

Biegły Uwodziciel
wydaje mi sie ze przy durexaxh m.in classic badz elite nie ma potrzeby chyba uzywania zelu bo same sa nawilzone chyba ze sie myle :> ?
 

malenka42

Cichy Podglądacz
mialam raz unimile czerwone-poprostu w nich plywalismy!!!
to bylo raz jak moj facet mial je "na sobie".
ohydne!!jak dla mnie strasznie i zabardzo nawilzaja!
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry